Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (8) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Tema: Mini fundat e shkurte, Mini fundet
T.H.C-Man
Postuar nė: 25.11.2010, 19:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 480
Antari Nr: 24600
Bashkangjitur: 27.02.2010Super jan ,ama duhet ta bojn at ligjin si nRomani , kush si ka kembet e mira e te drejta mos i nxere hehe
PM
Top
Strider
Postuar nė: 25.11.2010, 19:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (VesaXp @ 24.06.2010, 19:45)
Qmendim keni per nje femer kur ta shikoni ne shikim te par e cila gjendet me nje mini fund te shkurt per tej gjurit( permbi gju)


Keto gjera jan aktuale e sido mos tani qe eshte vera smil4a8acd602a050.gif

Nuk i parajykoj femrat sipas veshjes,por sipas karakterit.. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Princo
Postuar nė: 25.11.2010, 19:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (dasaaa @ 24.06.2010, 20:25)
Ajo rrugen e vet une timen.
Veq se kur edi ndeshkimin mu dhimbet
....

smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8acd602a050.gif dhe se eshte me vjen keq gjithashtu qe eshte injorante ne zemren esaj qe nuk e kuptone hakun...


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
Strider
Postuar nė: 25.11.2010, 19:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (INNA @ 25.06.2010, 23:17)
ohoo nuk ka turp edhe moraaaal? hmmm smil4a8ad6df85dde.gif

qka ka lidhje nese ni femer veshet me mini edhe del nqytet e pin ni kafe?
pse menoni qe veshim fustana t`shkurt veq me jau terhek mendjen juve?

Po normal,minici,dalja nkafe,edhe krejte cka beni ju femrat,i beni per te u ra nsye meshkujve.. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

P.s ama ma ineterant eshte se nuk e pranoni... smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 25.11.2010, 19:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007chovek je jedna jebena stvar..narochito ako je zena...sa mini suknjom (shaka kjo)...


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
emmy
Postuar nė: 25.11.2010, 19:25
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (Strider @ 25.11.2010, 20:21)
Po normal,minici,dalja nkafe,edhe krejte cka beni ju femrat,i beni per te u ra nsye meshkujve.. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

P.s ama ma ineterant eshte se nuk e pranoni... smil3dbd4d6422f04.gif

50% per qejf tonin,50% per te qene ne qender te vemendjes(kjo perfshin me shume vemendjen e meshkujve,pastaj dhe arsye tjera qe jane "karakteristike" vetem te femrat) smil3dbd4e398ff7b.gif
te behemi realiste tash smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
kujtesa
Postuar nė: 25.11.2010, 19:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2258
Antari Nr: 23557
Bashkangjitur: 27.10.2009Secila vepron ashtu si i vjen me se miri...Nuk do me than se ka vesh minifund dhe nuk eshte e ndershme dhe nuk do me than se ka vendu hixhab dhe eshte e ndershme...keto jane gjera qe po i shohim kudo tek ne...

Eshte fakt se vajzat me minifunda behen objekt per biseda po edhe ata qe jan normale te veshura jan objekt i ketyre bisedave...

Feja e ndalon ,po duhet ta ndalon edhe vet vetja e asaj femre...karakteri,morali etc etc....
PM
Top
Strider
Postuar nė: 25.11.2010, 19:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (emmy @ 25.11.2010, 20:25)
50% per qejf tonin,50% per te qene ne qender te vemendjes(kjo perfshin me shume vemendjen e meshkujve,pastaj dhe arsye tjera qe jane "karakteristike" vetem te femrat) smil3dbd4e398ff7b.gif
te behemi realiste tash smil3dbd4d6422f04.gif

Shife,un cveshjen e femres ma shum e kuptoj si tendenc per te ra nsye te meshkujve...sa ma e cveshur aq me shum ua terhek vemendjen meshkujve qe te na beje neve djemve te ju shiqojme..tjemi te realt tash a??

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Strider nė 25.11.2010, 19:30


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
emmy
Postuar nė: 25.11.2010, 19:34
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (Strider @ 25.11.2010, 20:28)
Shife,un cveshjen e femres ma shum e kuptoj si tendenc per te ra nsye te meshkujve...sa ma e cveshur aq me shum ua terhek vemendjen meshkujve qe te na beje neve djemve te ju shiqojme..tjemi te realt tash a??

ate e thashe dhe une,te behemi realiste,ashtu eshte,PORRR jo gjithmone. Une filloj nga vetja,kam veshur minifund per ate arsye qe the ti,por kam veshur edhe per pike te qejfit tim smil3dbd4d4e4c4f2.gif me kete dua te them,se mos "gjyko"aq bindshem smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 25.11.2010, 19:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (emmy @ 25.11.2010, 20:34)
ate e thashe dhe une,te behemi realiste,ashtu eshte,PORRR jo gjithmone. Une filloj nga vetja,kam veshur minifund per ate arsye qe the ti,por kam veshur edhe per pike te qejfit tim smil3dbd4d4e4c4f2.gif me kete dua te them,se mos "gjyko"aq bindshem smil3dbd4e398ff7b.gif

Nejse taj qeter ije.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif ..Taj nuk ke vesh minifund per dns,taj per qejf ke vesh,dallohesh taj.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Strider nė 25.11.2010, 19:36


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
emmy
Postuar nė: 25.11.2010, 19:39
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (Strider @ 25.11.2010, 20:35)
Nejse taj qeter ije.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif ..Taj nuk ke vesh minifund per dns,taj per qejf ke vesh,dallohesh taj.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Je i mire per satirė smil3dbd4e5e7563a.gif ani,ani.
E di se dallohem,ska nevoje te ma thuash dhe ti smil3dbd4e5e7563a.gif
ooo te thash,kam veshur edhe per qejff,ama se mohoj se kam vesh edhe per tja terhjek vemendjen dikujt smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 25.11.2010, 19:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (emmy @ 25.11.2010, 20:39)
Je i mire per satirė smil3dbd4e5e7563a.gif ani,ani.
E di se dallohem,ska nevoje te ma thuash dhe ti smil3dbd4e5e7563a.gif
ooo te thash,kam veshur edhe per qejff,ama se mohoj se kam vesh edhe per tja terhjek vemendjen dikujt smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Me pelqen se tregohesh e sinqerte,dmth per tja terhek vemendjen dikuj..okey..
Por nje gje dua ta dish,sejcli mashkull e preferon minicin,por kur mendon ma seriozisht,per ta bere ate femren qe e pelqen grua,dhe kur veren se si shum meshkuj e shiqojne ate me minic,ateher ne veteveten e tij ai TERHIQET prej asaj femres,ose i lind mendimi se mund ta kese nej avanture me ate,por jo per seriozisht(shumica jan keshtu,por ka edhe perjashtime normal).. smil3dbd4e5e7563a.gif
Arsyeja eshte se i lind ndejnja e pasigurise per ate femer,dhe nuk eshte i sigurte se a eshte kjo njeriu i duhur,dhe jo rastesisht sot femrat ma te ekspozuara dhe me te cveshurra kan prbleme te shumta ne jeten e tyre private..a nuk keni mar shembull nga vet shoqeria??? smil3dbd4e5e7563a.gif

P.s femrat ma stabile,jan gjetur me dikandi dhe jan stabilizue kan kriju familje..kto me minica kan mbetur duke shetit neper kafe,kan be ka 25-30 vjet ene mbahen se ce demek kto jan "DAMAT e QYTETIT"" smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Strider nė 25.11.2010, 19:45


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 25.11.2010, 19:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (Strider @ 25.11.2010, 20:35)
Nejse taj qeter ije.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif ..Taj nuk ke vesh minifund per dns,taj per qejf ke vesh, dallohesh taj.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Lije be caucen rahat, ene taj mo... smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Oj emmy, vesh xhi tdush, mu pajt asnjo per inat! smil3dbd4daabd491.gif


Ama a e dish xhi kan zbulau shkencetaret per kete

punen e minicit?! Ata kan thon xhi kan thon, taj mos

tet interesoje! Ama e di se kan thon denise, sdi as une! smil3dbd4e4c2e742.gif


Ekspozimi i trupit shkakton kancer lekure ne pleqeri

ene tu hakat ti plasni meshkujt, e plasni vitin mduket... smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ermedin nė 25.11.2010, 19:48
PM
Top
Strider
Postuar nė: 25.11.2010, 19:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Ermedin @ 25.11.2010, 20:46)
Lije be caucen rahat, ene taj mo... smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Oj emmy, vesh xhi tdush, mu pajt asnjo per inat! smil3dbd4daabd491.gif


Ama a e dish xhi kan zbulau shkencetaret per kete

punen e minicit?! Ata kan thon xhi kan thon, taj mos

tet interesoje! Ama e di se kan thon denise, sdi as une! smil3dbd4e4c2e742.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif Mire be,diskutojme ne,zaten forumi eshte per te diskutue.. smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 25.11.2010, 19:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (Strider @ 25.11.2010, 20:48)
smil3dbd4e5e7563a.gif Mire be,diskutojme ne,zaten forumi eshte per te diskutue.. smil3dbd4e4c2e742.gif

Majr taj e kije, ato tu u mundau ta terheqin vemendjen

e mashkullit, e largojne ve-mendjen e vet... plasin puff... smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (8) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio