Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Formula 1, kush do fitoj kete vit?
 
kush do fitoj kete vit?
Michael Schumacher [ 6 ]  [100.00%]
Fernando Alonso [ 0 ]  [0.00%]
Gjitėsejt vota: 6
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
yli_vogel
Postuar nė 07.10.2006, 12:53
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 3162
Bashkangjitur: 07.10.2006kush do fitoj kete vit?


----------------------------------------
R.S.C
PM
Top
Gazetari
Postuar nė 07.10.2006, 14:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Schumi eshte duke u treguar ai ujku plak perseri, ne krahasim me Alonson qe si duket per t'u bere i madh duhet te kalon edhe shume sfida :)
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė 07.10.2006, 15:10
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006hajde per hajr

un jam me shumaherin....sivjet vertet ka bere nje garim te mrekullueshem...

suksese me fitore ne ket vit dhe le ta nderpreje se do na bohet bajat pastaj...


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė 08.10.2006, 13:06
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Si gjithmon Do jete edhe kete vit Schumi Champion i Formula 1.----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
melcheh
Postuar nė 05.02.2007, 16:29
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 5611
Bashkangjitur: 03.02.2007Sivjet ne 2007 menoj se alonso bash me raikonnenin kan me e kall
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio