Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Video Lajm
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:21
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Izraeli vazhdon me shkatėrrimet e shtėpive Palestineze


Izraeli vazhdon me shkatėrrimet e shtėpive Palestineze


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:23
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Tenis i Papare

Mansour Bahrami kunder Boris Beker.
Mansour Bahrami eshte tenist iranian me nje teknike fantastike. Megjithese ne karrieren e tij nuk arriti dot te fitonte shume duke qene se ne Iran tenisi u shpall si loje borgjeze.


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:25
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009SIGNS

Nje nga filmat fitues ne kategorine e filmave me metrazh te shkurter ne festivalin e Kanes. Nje film teper interesant ne lidhje me komunikimin...----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:27
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009"Merimanga Franqeze"

Alan Robert vazhdon me lojėn e tij, duke u ngjitur ne ndėrtesėn e lartė 152 metra nė njė lagje te Parisit nė Francė

Alan Robert deri tani ėshtė ngjitur nė 85 ndėrtesa gjigante nė tėrė botėn pėrfshirė aty edhe mė tė lartat, tė gjitha kėto vetėm duarthatė dhe me kėpucėt e tij speciale.

Robert kishte filluar kėtė profesion si fėmijė nė moshėn 12 vjeēare kur kishte harruar ēelėsat dhe nė vend se tė priste pėr prindėrit e tij ai thjeshtė u kthye nga muri nė banesėn nė katin e 8-tė.

Kjo karrierė nuk ishte edhe aq e ėmbėl, sepse ai pėsoi dy aksidente gjatė ngjitjeve tė larta ku u lėndua rėndė, por kjo nuk e bėri qė ai ta lente kėtė profesion dhe ai ende vazhdon me sfidat tė tjera.


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:29
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Pėrvjetori i 60-tė

Me njė paradė tė jashtėzakonshme nė rrugėt e Beijingut, qeveria kineze ka kremtuar 60 vjetorin e komunizmit nė kėtė shtet.


Video Lajm - Studentet.info
----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:31
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009PARKU Ferrari

Udhėtoni virtualisht nėpėr botėn magjike tė parkut "Ferrari World Abu Dhabi". Parku me njė motivim tė veēantė, projektuar nga firma ndėrtuese me fame botėrore Benoy, prodhuese e makinave sportive luksoze italiane Ferrari dhe nė projektimin e tė cilit ėshtė pėrdorur modeli i freskores sė Ferrarit, do tė hapet nė vitin 2010 nė Abu Dabi nė Emiratet e Bashkuara Arabe.


Ferrari World Abu Dhabi - Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:33
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Hapja e rrokaqiellit nė Dubai


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:35
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Reklam ėshtė klikuar 25 milion herė !!!


Video Lajm - Studentet.info
----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:37
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Microsoft - Vizioni pėr tė ardhmen


Microsoft Office Labs 2019 Vision Montage


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:39
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Gropa e vdekjes

Rreth 180 persona kanė humbur jetėn gjatė stuhisė tropikale Agatha qė ka goditur Amerikėn Qendrore. Si pasojė e shembjes sė dheut, nė Guatemala ėshtė hapur njė gropė e madhe prej 20 metrave dhe e thellė 30 metra. Gropa e madhe ka ‘gėlltitur” ndėrtesėn e njė fabrike qė nė atė moment ishte e boshatisur


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:41
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Pak para sulmit, Prifti nė mes tė namazit

Pėrderisa njė grup aktivistėsh musliman falin namaz gjatė lundrimit pėr nė Gaze, nė mesin e safit qėndron edhe njė prift i krishterė i cili i kryen ritet fetare konform fesė sė tij. Pamjet janė marrė pak minuta para bastisjes sė pėrgjakshme tė ushtrisė izraelite nė anijet qė bartnin ndihma humanitare pėr popullin palestinez nė Gaze.


Vode :ajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:45
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Siria paralajmeron lufte


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
Trishtimi
Postuar nė: 17.07.2010, 15:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Omar Bin Laden djali i Osama Binladen Interviste Binladen esht gjall


http://www.youtube.com/watch?v=vmqKFtReBZI


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:47
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Sulmi i ushtrisė izraelite dhe vetėmbrojtja e civilėve nė anije


Video Lajm - Studentet.info
----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:50
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Kouchner e quan budalla gazetarin serb

Ministri i Jashtėm i Francės e ka quajtur “budalla” gazetarin e “Zėrit tė Amerikės”, Budimir Nicic, pasi ai i ka bėrė njė pyetje lidhur me trafikimin e organeve nė Kosovė. “Ti je i sėmurė, pra. Ti je i ēmendur, mos fol marrėzira tė tillė". “Ēka ėshtė kjo shtėpi e verdhė? Pse e verdhė? Zotėri, ju duhet tė shkoni tė kontrolloheni te njė mjek. Njerėzit po flasin pėr diēka tė tillė janė dėshtakė dhe vrasės".


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio