Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) 1 [2] 3 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Video Lajm
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:52
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Vullkani nga afėr


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:54
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009
Skandali medial i Milaim Zekės

Kujdes! Video materiali permban fjalė banale.


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 15:59
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Vrasja e irakianėve nga helikoteri amerikan

Publikohen pamjet e vrasjes nga helikopteri amerikan nė vitin 2007 tė 10 personave nė Irak, ndėr tė cilėt edhe 2 gazetarė. Pamjet janė shpėrndarė gjatė njė konference pėr shtyp tė njė grupi qė synon tė luftojė kundėr keqpėrdorimeve tė detyrės. Pilotėt kishin hapur zjarr ndaj turmės duke menduar se kamerat nė duart e gazetarėve kishin qenė armė dhe kishin lėnė tė vrarė 10 persona, ndėr tė cilėt edhe 2 gazetarė.


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 16:02
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Prifti qė i ofendoi shqiptarėt nė lajmet e Klan Kosovės


Don Laskuqi


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
packs
Postuar nė: 17.07.2010, 16:35
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Shume interesante keto ngjarjet PRADA_ ;


p.s. Ndjeva nostalgji kur pashe video nga Euronews sepse e kam hulumtu per nja dy muaj web sitin e tyre dhe mund te them se jane mediumi ma i lodhte nderkombetar.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Princo
Postuar nė: 17.07.2010, 18:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (PRADA_ @ 17.07.2010, 16:59)
Vrasja e irakianėve nga helikoteri amerikan

Publikohen pamjet e vrasjes nga helikopteri amerikan nė vitin 2007 tė 10 personave nė Irak, ndėr tė cilėt edhe 2 gazetarė. Pamjet janė shpėrndarė gjatė njė konference pėr shtyp tė njė grupi qė synon tė luftojė kundėr keqpėrdorimeve tė detyrės. Pilotėt kishin hapur zjarr ndaj turmės duke menduar se kamerat nė duart e gazetarėve kishin qenė armė dhe kishin lėnė tė vrarė 10 persona, ndėr tė cilėt edhe 2 gazetarė.


Video Lajm - Studentet.info

hej bisha te egra bre si vrasin pa pasur aspak meshir...


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 17.07.2010, 19:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010Video shum interesante PRADA_sidomos:
Pak para sulmit, Prifti nė mes tė namazit;
Gropa e vdekjes


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
Mandrak
Postuar nė: 17.07.2010, 19:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 372
Antari Nr: 2648
Bashkangjitur: 08.09.2006Kane kerkuar falje si cdohere...


----------------------------------------
Po nuk e njohe hidherimin, nuk do te kuptosh dhe gezimin.
PM
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 21:31
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009
Pėrleshje nė Bregun Perėndimor - PalestinėVideo Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 21:33
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Shkupi 2014

Plani "Shkupi 2014" parashikon ndėrtimin e kishės ortodokse, statujėn e Aleksandrit tė Madh, disa godina, por dhe statuja dhe pėrmendore tė figurave maqedonase, duke anashkaluar Xhaminė e Burmalisė dhe elementet e kulturės shqiptare.


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 21:34
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Irani lanson raketa nė hapėsirė


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 21:38
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Aksident hekurudhor nė Belgjikė

Si pasojė e njė pėrplasjeje frontale mes dy trenave tė pasagjerėve rezultojnė tė vdekur deri mė tani 25 persona


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 21:42
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Largohėt statuja e Stalinit nga qyteti i tij GoriVideo Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.07.2010, 21:45
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Bush e fshin dorėn nė kėmishėn e Clintonit


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
Trishtimi
Postuar nė: 17.07.2010, 21:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008
Kryeministri Berisha ka vizituar nė Spitalin Ushtarak tė plagosurit e aksidentit tragjik tė ndodhur pasditen e sotme nė aksin Rrėshen-Fushė Arrėz, ku gjetėn vdekjen 10 persona e u plagosėn shumė tė tjerė. Menjėherė pasi u informua pėr gjendjen e tė palgosurve , kreu i qeverisė shprehu ngushėllimet pėr familjet e viktimave ndėrsa siguroi se janė marrė tė gjitha masat pėr tė ndihmuar tė plagosurit.


http://www.youtube.com/watch?v=tYzjT7pUXJc


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio