Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Video Lajm
PRADA_
  Postuar nė: 26.11.2010, 15:46
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Talenti qe vrau ne LIVE trasmetim

Ne nje emsion talentet duke demostruar lojrat e tyre aksedentoi ne vrasjen e paqellimt te bashkepunetorit ne skene televizive. Ndiqni ne vijim


Video Lajm - Studentet.info


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
Ermedin
Postuar nė: 23.06.2011, 06:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010
2,000,000 Egyptians in Tahrir Square singing Free Palestine
PM
Top
AlbaBOT
Postuar nė: 17.09.2011, 17:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 161
Antari Nr: 24073
Bashkangjitur: 26.12.2009Qyteti qė falet


http://www.youtube.com/watch?v=IBSziNcXubo


----------------------------------------
http://www.studentet.info/
PM
Top
AlbaBOT
Postuar nė: 23.09.2011, 08:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 161
Antari Nr: 24073
Bashkangjitur: 26.12.2009Policia italiane pėrleshje brutale me emigrantėt arab nė ishullin italian Lampedusa.


http://www.youtube.com/watch?v=0RsvwIyk-hI...nel_video_title


----------------------------------------
http://www.studentet.info/
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 23.09.2011, 09:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (AlbaBOT @ 23.09.2011, 10:59)
Policia italiane pėrleshje brutale me emigrantėt arab nė ishullin italian Lampedusa.


http://www.youtube.com/watch?v=0RsvwIyk-hI...nel_video_title

Interesant eshte se ne asnje kanal televiziv italian nuk mund ti shikosh keto pamje...ne televizionin italian flitet vetem se sa te mirsjellshem jan policia italiane dhe banoret e Lampedus-es
smil4a8acf04758ae.gif


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
Kamikaze
Postuar nė: 23.09.2011, 11:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 26275
Bashkangjitur: 15.03.2011 Citim (AlbaBOT @ 23.09.2011, 09:59)
Policia italiane pėrleshje brutale me emigrantėt arab nė ishullin italian Lampedusa.


http://www.youtube.com/watch?v=0RsvwIyk-hI...nel_video_title

smile5le854sd87f.gif


----------------------------------------
NoSpam!
PM
Top
want3d
Postuar nė: 23.09.2011, 17:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Ne Europa dhe Amerika jemi terroristė, Me gojet e tyre e deshmojne se jane teroriste dhe nuk e besojne shumica kete thenie.Ndersa,muslimanet dite e nate thone qe sjane terroriste,nuk vrasin te pafajshem nuk vrasine femije,gra e pleq dhe askush nuk u beson,perfshire ketu edhe disa muslimane neudhubil-lah


http://www.youtube.com/watch?v=iA260AnyhK0&feature=related


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
PRADA_
Postuar nė: 17.10.2011, 19:01
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009 Citim (PRADA_ @ 17.07.2010, 16:41)
Pak para sulmit, Prifti nė mes tė namazit

Pėrderisa njė grup aktivistėsh musliman falin namaz gjatė lundrimit pėr nė Gaze, nė mesin e safit qėndron edhe njė prift i krishterė i cili i kryen ritet fetare konform fesė sė tij. Pamjet janė marrė pak minuta para bastisjes sė pėrgjakshme tė ushtrisė izraelite nė anijet qė bartnin ndihma humanitare pėr popullin palestinez nė Gaze.


Vode :ajm - Studentet.info

Ezani nė Kishė!


Ezani ne Kishe


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
AlbaBOT
Postuar nė: 22.10.2011, 18:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 161
Antari Nr: 24073
Bashkangjitur: 26.12.2009Roboti theu rekordin nė zgjidhjen e kubit tė Rubikonit

Roboti i krijuar nga Copat Lego dhe i ndihmuar me telefonin smart android, vendosi rekord tė ri botėror nė zgjidhjen e kubit tė Rubikonit. Roboti me emrin CubeStormer II ėshtė punuar nga Dejvid Gildej (David Gilday) dhe Majk Dobson (Mike Dobson), ndėrsa ai zgjidhi enigmėn e kubit pėr 5.32 sekonda.
Pėr dallim nga njerėzit tė cilėt e sė pari shohin kubin e Rubikonit pėr zgjidhjen mė tė lehtė, ky robot gjen zgjidhjen nė proces e sipėr. CubeStormer II pėrdorė kamerėn e telefonit mobil pėr t’i identifikuar pamjet e secilės anė tė Rubikonit, analizon fotografinė dhe pastaj me anė tė Bluetooth i dėrgon instruksione duarve tė krijuara nga copat e Legos, tė cilat rrotullojnė kubin me shpejtėsi tė madhe. Rekordi i mėparshėm i cili ėshtė regjistruar nė librin e rekordeve Guinness ėshtė vendosur nga Australiani Feliks Zemdegs, i cili zgjidhi problemin e Rubikonit pėr 5.66 sekonda.


Studentet.info


----------------------------------------
http://www.studentet.info/
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 02.12.2011, 14:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Imam Shakirovic, shikoni si iu drejtohet policėve sėrb,
duke ua pėrmendur krimet nė Kosovė, Bosnjė, etj. e ua
tėrheq vėrejtjen se nuk do tė mundeni tė bani asgjė edhe
nėse mė shkon koka mua. smil3dbd4d6422f04.gif


http://www.youtube.com/watch?v=izqOnPEKUog&sns=fb
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 02.12.2011, 14:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Palestine in Two Minutes │ Hamza Yusuf


http://www.youtube.com/watch?v=zoMO_HftU6A
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 02.12.2011, 20:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Kinė, ura mė e gjatė nė botė

http://www.youtube.com/watch?v=EPEcQMMFGjg&feature=share


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 06.12.2011, 02:30
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Aksidenti mė i shtrenjtė, pėrplasen 8 “Ferrari”

Nė qytetin Shimonoseki nė Japoni, 14 makina sportive u pėrplasen me njėra-tjetrėn, duke shkaktuar njė nga aksidentet mė tė shtrenjta nė histori.

Media japoneze raporton se kostoja e aksidentit mund tė kapė shifrat e rreth katėr milionė eurove.

Tek ky aksident aq sa tragjik edhe interesant nuk ka asnjė viktimė, por 10 persona kanė pėsuar plagė tė lehta, transmeton Starti lajmin.

Ajo qė e bėn mė interesante kėtė ngjarje ėshtė se nė aksident janė verifikuar 8 makina Ferrari, 3 Mercedes Benz, 1 Lamborghini dhe dy makina tė tjera.

Ngjarja mendohet tė ketė ndodhur si pasojė e njė konkurrimi shpejtėsie midis njė grupi, por policia ende nuk ka zbardhur shkakun e kėtij aksidenti me kosto tė lartė materiale.


VideoLajm


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
Ermedin
Postuar nė: 18.12.2011, 21:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Egjipt │ 17 Dhjetor 2011


http://www.youtube.com/watch?feature=playe...kipcontrinter=1
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio