Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ēfar ska bėrė BEADINI, Ēfar duhet tė bėjė BEXHETI?
r.mislimi
Postuar nė: 11.10.2006, 21:08
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004E hap kete teme per te diskutuar per te ardhmen e USHT-se

Cilat gjera kane ngelur pa u relaizuar?
Cfar ska bere ish rektori Beadini?
A duhet te vazhdoj BEXHETI ti realizoj?
Cfar premtimesh ka dhene Bexheti?
Dhe si duhet te jete USHT-ja me rektorin e Ri?


Ju lutem le te jete nje diskutim i hapur pa ofendime personale, le te diskutohet ne frymen me demokratike per punet e se ardhmes se USHT-se.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 11.10.2006, 21:13
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004
Shkruar nga: HARUN SHEHU

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006Inspektoriati shteteror zbulon ne USHT

Shume diploma te falsifikuara dhe shume punsime familjare.Ku nje pjese dermuese e diplomava kane qene familje te ish-funksionerve te cilet i kane fituar per disa muaj.Kane ligjeruar shume profesor te cilet nuk kane qene te profesionalizuar.Po ashtu edhe vete profesoret kane magjistruar doktoruar po ne kete Universitet.Jane punsuar bashkeshortet e te punsuarve , vellezer motra dajallar por edhe vete funksioneret.Nga dokumentet e kontrolluara ne te njejten dite ne te cilen eshte konsistua senati eshte zgjedhur edhe rektori e cila nuk eshte legjitime.E tash mendohui kush do ta nxjerte kete Rektor Terminator a duhen e teper fakte se ky ka qen i krisur fare bashk me stafin e vete.


Marre nga Tv A1
.....


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
aristoteli
Postuar nė: 11.10.2006, 21:20
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Beadini ka bere: JE DUI jo me vjen keq smundesh te jesh profesor!!!
Bexheti nuk duhet te bej: JE PDSH jo ke diplome DR, MR te nostrifikuar PO urdhero konkuro dhe mere vendim per pune, puno respekto rregullat e universitetit do te jesh i respektuar nga Staffi akademik, Rektorati si dhe studentet.

Pra kete duhet ta bej BEXHETI


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
Harun Shehu
Postuar nė: 12.10.2006, 12:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006Eshte shum e vertet se u.d Rektor prof Sadij Bexheti duhet qe tani ti permubush obligimet qe i premtoj ne intervisten e dhene ne RTV 21.
Ulja e pageses per mua do te ishte primare dhe pastaj ajo e dyte zgjedhjet e lira te Unioneve te ndryshme qe gravitojne mbrenda dhe jasht USHT-se.Punsimet qe do te behen le te jen demokratike duke i permbushur kerkesat e rektorartit.Partia je i kesaj i asaj partia nuk duhet te kete eshte i PDSH-se kuader a e ka meritu ok le te jete i BDI-se a e ka meritu le te jete na duhet si kuader kombetar atje ku duhet qe te kemi strategjin e perbashket.

Shpresoj dhe besoj qe keto premtime te permbahen nga rektori i ri.


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 12.10.2006, 16:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006Thjeshte duhet qe USHT-ja te mos politizohet s'kane ēka bejne partite brenda ne Univerzitet duhet te jete bastion i diturise, i kerkimit, e jo arene e qerimit te hesapeve nderpartiake. Partite vijne e shkojne, ky institucion do te mbesi perjete.
PM
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 13.10.2006, 10:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006Filozofi
Me batuat e tua qe bene me te veretet je shume komik por nga ana tjeter edhe tragjik(Dui-mui apo kuj di se cka) ghghagaaa
PMUsers Website
Top
LirimShabani
Postuar nė: 14.10.2006, 18:46
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Punsimet partiake do te ndodhin cdohere....ka raste kur ata nuk i takojne partise megjithate do te punesohen edhe keshtu edhe ashtu...

Harun Sheh

"ma kan mbjellur shekujt 2000 vjet lirine, qe te luftoj per shqiptarine"

thone vargjet e asaj qe ke shkru ti, me pelqen kjo kenge shume qe ka te beje me Indritin e Kavajes..

suksese te gjithve


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Harun Shehu
Postuar nė: 14.10.2006, 19:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006Duke i ndegjuar keto vargje me siguri se do te jemi me te fort ne aspektion moral.Punsimet qe po behen do te ishin me te mirra kur do te nxirreshin shkije nga puna.Me gezon fakti qe me ne funde edhe udheheqesi i sektorit te komunikacionit eshte shqiptar deri me tani ka qene sllav.


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top
studenti_uejl
Postuar nė: 14.10.2006, 20:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 157
Antari Nr: 1155
Bashkangjitur: 16.05.2006 Citim (studenti @ 11.10.2006, 21:08)
E hap kete teme per te diskutuar per te ardhmen e USHT-se

Cilat gjera kane ngelur pa u relaizuar?
Cfar ska bere ish rektori Beadini?
A duhet te vazhdoj BEXHETI ti realizoj?
Cfar premtimesh ka dhene Bexheti?
Dhe si duhet te jete USHT-ja me rektorin e Ri?


Ju lutem le te jete nje diskutim i hapur pa ofendime personale, le te diskutohet ne frymen me demokratike per punet e se ardhmes se USHT-se.

EDHE BEXHETI EDHE BEADINI NJELLOJ JANE GJERSA EMROHEN KETO NGA PARTITE POLITIKE DIHET SE CFAR NDRYSHIMESH DO TE BEJNE DO TE NDEROHET TE GJITH STAFI I USHT QE KA QEN NGA BDI-ja DO TE EMROHET STAF I PDSH I DIME EDHE ATO EDHE KETO UA KEMI KUPTUAR POLITIKEN E TYRA MJERE NE STUDENTET SE CKA PO NA PRET ??????? smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gif
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 15.10.2006, 18:08
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Harun

lind pyetja a eshte SHQIPTAR apo "SHQIPTAR"....


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Harun Shehu
Postuar nė: 31.10.2006, 15:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006lirim


I FORT SHQIPTAR por pastaj vazhdon avazi i vjeter........


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top
Harun Shehu
Postuar nė: 07.11.2006, 16:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006Mbreme ne lajmet ne RTK u konfirmua se u.d Sadi Bexheti ka ulur tarifat per studentet nga trojet shqiptare Kosov Shqiperi ne 600 euro.Pra nje premtim qe e permbushi Bexheti me kembe te mbare tani.


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio