Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cila Organizatė Studentore do tė fitojė nė USHT, Cila Organizatė Studentore do tė fitoj.
 
Cila Organizatė Studentore do tė fitoj zgjedhjetė nė USHT-nė
UNIONI I STUDENTĖVE SHQIPTARĖ "USSH" [ 13 ]  [35.14%]
UNIONI I STUDENTĖVE SHQIPTARĖ MAQEDONI "USSHM" [ 9 ]  [24.32%]
UNIONI I STUDENTĖVE NĖ USHT "USUSHT" [ 14 ]  [37.84%]
Gjitėsejt vota: 37
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
Trimi
Postuar nė 11.10.2006, 21:15
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 40
Antari Nr: 541
Bashkangjitur: 23.02.2006Ju lutem votoni pėr organizaten qe mendoni qė eshtė ma e mira.
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė 12.10.2006, 13:24
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Trimi

sa shpejt ke deshir me ja nis e me fol per pune universiteti kur dihet mir se ke deshtu ne Prishtine dhe tani hajt e te flasim per ne UT...

nga e din se USSHM do te del ne zgjedhje ne USHT....kush te genjeu.....kush ja futi kot dhe ti i besove dhe menjeher dole e hape nje teme te re.....


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė 12.10.2006, 13:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Pershendetje

Te gjith jane te mire nuk mund qe te bejme dallim mirpo do te fitoje ajo qe ka merita me te medha


Suksese
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
aristoteli
Postuar nė 12.10.2006, 18:08
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Nese do te jete ne gare USSHM besoj se do te fitoj edhe ate bindeshem kaq kam per kete lloje sondazhi


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
andy
Postuar nė 13.10.2006, 00:50
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Nuk kam Votu per asnjeren nga keta qe jan kandidat per te fitu, edhe pse jam student ne USHT, se nuk i njoh.
Shkaku eshte se 95% e studenteve nuk e din se kush jane kete unione dhe ka edhe nje numer tjeter qe nuk e din a? egzistojn keta unione.
Po ne qofte se kush votohet te ke kjo Web faqe do jete edhe fitues ne USHT ajo eshte dicka tjeter. Por mund te jete edhe me mire. Duhet te behet dicka qe te jen pjesemares te gjith studentet e jo vetem perfaqesuesit e grupit te nje fakulteti.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
LirimShabani
Postuar nė 13.10.2006, 17:59
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006tani per tani dihet qe jane shpallur zgjedhje mirepo per sa kam te dhena une nga miqt e mi qe studjojn ne USHT ende asnje organizate nuk ka shpall kandidature dhe gjithashtu asnje komision zgjedhor ne nivel universiteti nuk eshte be keshtu qe ende nuk dihet se kush do te garoj dhe a do te garojne keto organizata qe per moment Trimi i ka venduar ne kete sondazh...normal do te doja te fitonte USSHM sepse aty kam qene dhe mendoj qe ata kane bere pune ndoshta jo shum pune por dicka kane bere per te tjeret nuk kam koment sepse mjaft kam komentu me heret.....


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Vardari
Postuar nė 13.10.2006, 18:44
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 16
Antari Nr: 3000
Bashkangjitur: 29.09.2006o lirim shabani nuk ka nevoj te komentosh po duhet tu thuash shokeve te tu te dalin ne zgjedhje ta shohim sa kan punu ata per student dhe ne qoft se po me siguri po nse jo ofofofof turpi i madh per ty un ju kisha propozuar qe edhe usshm te del ti mat forcat me keta dy tjerat
PM
Top
USSH-MAQEDONI
Postuar nė 13.10.2006, 22:13
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 2916
Bashkangjitur: 24.09.2006USSH-ja dega nė Maqedoni

Unioni i Stuentėve Shqiptarė USSH , sė shpejti do'ti prezantoj projektetė e USSH-sė pėr vitin akademik 2006/07 nė Universitetin Shtetrorė tė Tetovesė dhe kandidatet pėr zgjedhejt studentore ne Universitetin Shtetrorė tė Tetovesė.


USSH-ja dega nė Maqedoni.
PM
Top
Harun Shehu
Postuar nė 13.10.2006, 23:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 2931
Bashkangjitur: 25.09.2006VOTIME TE LIRA NE USHT!
Fillimisht kjo tem me gezon pa mas duke patur parasysh se ne USHT deri me tani nuk jane mbajte zgjedhje te lira studentore dhe ato thjesht jane zgjidhur nga te afermit e te punsuarve duke perfaqesuar interesat e kolegeve(shoket me te afert.)

Ne raste se do te kisha votuar do te kisha zgjedhur USSH-en.


----------------------------------------
Ti Evrop ma ke borxh jeten
Mos ma shkil Evrop te Drejten per ty linda Skenderbeun
I fala globit Nenen Terezen
E ke BORXH me ma njohe ATDHEUN
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė 14.10.2006, 18:50
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Vardari

do te lutem qe se pari te shkruash me emer te vertete keshtu sic shkruaj un e pastaj te kerkosh dicka....dhe ata shoket e mi nese do te duan te dalin ne zgjedhje inshalla ju prin e mbara nese nuk dalin ne zgjedhje serish inshalla ju prin e mbara por nuk e kuptoj si do te dalin keta shoket e tu te cilet deri dje hengren buke te USSHM e tash do te dalin kunder.....nejse edhe kete mundesi qe USSH-dega ne Maqedoni te del ne zgjedhje, e beri USSHM sepes deri diku ja ka deminuar rrugen dhe USSH dega duhet qe t'i beje nje falenderim per kete pune po nejse ska problem USSHM vendos vet se a do dal apo nuk do dal....


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
sinperwolf
Postuar nė 17.10.2006, 18:38
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 19
Antari Nr: 3419
Bashkangjitur: 17.10.2006Pse bre djem e vajza shtyheni kot?

Keto gara do ti fitoj USUSHT!!

Lind pyetja pse do ti fitoj USUSHT, per arsye se te gjith antaret e tanishem dhe kuvendi i USUSHT-se te cilet kane egzistuar deri me tani dhe vazhdojn te egzistojn dhe funksionojn, te gjithe se bashku noten mesatare e kane mbi 9, ndersa te gjithe juve me radhe me ju hy nuk jau gjene kush mesataren mbi 9 e lere me si grup!!

Ne USHT-e kerkohet cilesi e jo sasi siq jeni mesuar!!!!

Prandaj mos u merrni me kete pune shum....
PM
Top
andy
Postuar nė 17.10.2006, 23:43
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005ej jeni bo si partit politike me ate "D" ne mes , para ose mbrama kursem demokraci edhe ju me kete Unioni i Studenteve ....... Zoti na ruajt. Po ndryshoni bre pak kta se kur dpo kete votime edhe nese dikujt i kan thene votoje kete Ai nuk do dijet se cia ka qen se gjithe te ngjajshme jane.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
Gazetari
Postuar nė 18.10.2006, 00:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Fiton U.S.SH.M-ja!
PM
Top
the lider
Postuar nė 19.10.2006, 19:31
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 19
Antari Nr: 3445
Bashkangjitur: 19.10.2006ususht-sw jane union legjitim i studenteve te USHT-se qe e dine te gjith, sepse jane te zgjedhur nga gjith studentet dhe nuk do ment qe jane fitues, kurse ju te tjeret duhet te luteni qe te dalim na e te konkuroni dhe te lypni ndihmen e USUSHT-se dhe me siguri do te fitoni. nuk kundershtohet pa fakte, te gjith e dine se ne jemi me meritoret dhe kemi sakrifikuar per kete universitet.
USUSHT-se cdo here ka qen e hapur per kerkesa dhe ankesa, ndoshta sjan realizuar interesat individual, po te jeni te sigurt se interesat kolegjial madhor qe jane ne interes te gjith kolegeve dhe kolegeve, o student te nderuar.
shpresoj qe me nje tru me te ftoht dhe me te qete do t'i analizoni dhe do te bindeni me te verteten.
ne jemi te hapur per gjith ata qe duan te punojn dhe te veprojn per kete nese doni te bindeni hajdeni ne zyrat e unionit dhe binduni.
ju mirepresim per bashkepunim, ne cdo kohe me qellime te mira dhe pune te mbare
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė 19.10.2006, 22:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Do te fitoje njera ndersa do te humbin studentet e shkrete. kjo eshte si ne politke fiton nje parti vuan populli
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio