Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lajmėrim Pėr Bursistėt E Rne-hesp
webm
Postuar nė: 04.03.2006, 21:12
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Njohtohen studentėt vitit tė parė qė janė akorduar me ndihmė financiare nga Amabasada e Holandės (RNE) dhe Instituti Shoqėri е Hapur (OSI–HESP), pėr vitin akademik 2005/2006, qė pas marrjes sė Balansit tė pagesave per semestrin dimerore 05/06 kishin saldo pozitive dhe qė janė pėrcaktuar pėr refondim tė sė njetės, shumė ėshtė transferuar nė llogaritė e tyre denarike nė “Stopanska Banka” qe prej dates 27.02.2006.


Nėse keni pyetje shtesė, drejtohuni nė:

Universiteti i EJL
Zyra pėr Ndihma financiare
UEJL kampusi, Ndėrtesa administrative 802.02
Tel: +389 44 356 044
e-mail: a.beqiri@seeu.edu.mk


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio