Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fjale Te Urta Nga Ghithe Bota, ZITATE
KosovoKid
Postuar nė: 22.01.2008, 17:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 12147
Bashkangjitur: 22.12.2007Kush beson qe ushte Musliman vetem qe shko ne Gjami gabo, sepse kurkush deri sot nuk u ba mjek vetem qe ka shku ne Spital. nga KosovoKid

Kush lufton, mundet me Humb. Kush nuk lufton ka humbur. nga Bertolt Brecht

Don tja dish dikujt Karakterin jepi FUQI. nga Abraham Lincoln

Nese e don dikend leje te ike nga ti, nese prap kthehet eshte ghithmon i/e jotja. nga Konfuzius (Filozof Kinez)

Fjalet me te shkurta "PO" dhe "JO" para se ti thosh duhet te mendosh me se shumti. Pythagoras nga Samos


Dy Gjera jan pa kufi Universum dhe budallakija e Njerzve, po per Universum nuk jom hala i sigurt. nga Albert Einstein

Faljav Armiqve gabimet po mos jav harro Emrin. nga John F. Kennedy

Mos thuj ghithmon qka di po di gjithmon qka po thu. nga Matthias Claudius

Me shume se e kalumja me intereson e ardhmja sepse ne ate mendoj te jetoj. nga Albert Einstein


nese dini ngoje Zitat zu lutem shkruani ketu flm

PROUD TO BE ALBANIAN smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
User posted image
Bombing for peace is like f*cking for virginity

Die ersten Menschen waren nicht die letzten Affen.

piciruk piciruk mos e ha djathin pa buk
PMUsers WebsiteAOL
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio