Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> www.ussh.albaner.net, www.ussh.albaner.net
USSH-MAQEDONI
Postuar nė: 14.10.2006, 22:04
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 2916
Bashkangjitur: 24.09.2006U leshua nė perdorim faqja e Internetit e organizatesė studentore Mbarėshqiptare Unioni i Studentėve Shqiptarė USSH

www.ussh.albaner.netJu Faliminderit pėr Mirkuptimė....
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 15.10.2006, 18:25
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Pergezime per faqen e internetit ish-miq te mi, mirepo pash aty do pallavra qe keni nxjerur....se pari me vjen habi se zgjedhjet studentore ku USSH ne Prishtine pesoi debakel nuk i keni permendur fare dhe ky debakel ishte fale punes suaj te madhe i nderuar Petrit Nimani dhe ne keto zgjedhje ka fituar vetem Adil Maloku....
Po me vjen habi qe aty ke permend Gadaf Uzeirin si njeri qe nga fillimi kur ti e din mjaft mir se kush te njoftoj me G.U dhe kush e solli ate ne Prishtine, dhe ti e din mjaft mire demet qe i shkaktove USSH ne Maqedoni dhe per kete shkak ajo u detyru te largoj disa njerez nga struktura duke te mos pranuar as ty dhe u detyrua te shendrohet ne USSHM....Ne deklarate keni permendur student te shkelqyeshem....e di mjaft mir se sa te shkelqyeshem jeni ska nevoj me na tregu.....keni permendur Bord Te pergjithshem qe nuk ekziston dhe as qe ka ekzistuar....dhe me e keqja keni permendur union multietnik.....turpi i madh....si ke mundur te thuash dicka te tille kur e din ti Petrit Nimani mjaft mir se sa here te kam pranu ne shtepine time dhe sa here Jetmir Sejfuli pa te cilin nuk do te kisha arit te bej asgje, te ka mbajtur me buk ne shtepine e tij.....dhe ti guxon te quash USSHM-ne multietnike....a ka dyftyresi me te madhe....deri tash ne kete forum shkrove me emra si Trimi, USSH, USSH-UP, USSH-Maqedoni dhe nuk e kuptoj perse ke frige te shkruash me emer te vertete keshtu sic veprova un, nuk e kuptoj perse deri tash ke shkru ne emer te shokve te tu ne Prishtine si p. sh. Rini Uzeiri (nga Struga) dhe Adil Maloku...eshte dicka e keqe te manipulosh mirepo ska problem besoj se te ka hije edhe nickname manipulatori ta vendosh ketu dhe te shkruash....
Me vjen keq qe nuk do te kem fat qe te mar pjes ne keto zgjedhje ne USHT megjithate un serish te deshiroj te miren, pamar parasysh qe ti nuk e don nje gje te tille per mua, un te deshiroj suksese edhepse ti nuk e deshiron nje gje te tille nga un....me vjen mir qe kam arit dikujt me ja be nje nder dhe dhasht Zoti raste te tilla te kem serish por me vjen mir qe un jam ky qe jam, jam ky qe nuk jam njollosur, nuk kam njollosur asnjeri tjeter....

Suksese edhenjehere


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio