Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Paralajmrim bojkoti ne FM ne Prishtine
Flori Bruqi
Postuar nė: 15.10.2006, 19:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 278
Antari Nr: 3300
Bashkangjitur: 12.10.2006Profesorėt e katedrės Interne tė Fakultetit tė Mjekėsisė kanė paralajmėruar bojkotimin e mėsimit nė kėtė fakultet

Nga 12 propozimet qė kanė kaluar nga komisioni shkencor i fakultetit tė mjekėsisė, pėr 7 vende tė lira sipas njė konkursi tė hapur nė vitin 2004, senati i UP-sė nė mbledhjen e fundit ka zgjedhur vetėm tre kandidat pėr tituj tė rinjė Universitar, ndėrkohė qė ka refuzuar plotėsimin tė katėr vendeve tė tjera tė lira. Prof.dr Gani Dragusha tha se senati duhet tė anulojė kėtė vendim ngase janė shkelur tė gjitha tė drejtat akademike, statusore dhe ligjore, tė kandidatėve duke u anashkaluar profesorėt mė tė mirė tė kėtij fakulteti. Perderisa senati nuk e anulon vendimin anėtarėt e Katedrės sė Mjekėsisė Interne, thonė se janė tė detyruar qė tė ndėrprejnė aktivitetin e tyre mėsimor nė Fakultetin e Mjekėsisė nė Prishtinė.
Flori Bruqi

PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio