Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Si t'a besh te lumtur nje femer?, Doracak per jeten.
Cusack
Postuar nė: 16.11.2010, 23:15
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Te nderuar anetare
Ne bisede e siper me nje mike te nderuar me ra ndermend qe te hap kete teme me te cilen do ju vijme ne ndihme te gjithe meshkujve qe te gjejne celesin e lumturise per femrat / te dashurat / grate e tyre.

Doracaku quhet SI TE BESH NJE FEMER TE LUMTUR?!
Une do sjell ca ide, dhe ju tjeret jeni te lutur te sillni me shume ide.
Nese doni - mund te diskutojme dhe mbi gjerat qe nje femer do duhej te bente qe TA BEJE NJE MASHKULL TE LUMTUR por ketu s'mund te kete me shume se 2 - 3 gjera.

Ja keshtu them une:

1. Qe nje partnerja juaj (bashkeshortja, e dashura, e fejuara, etj) te jete e lumtur, ju duhet te jeni:
shok, mik, dashnor, vlla, baba, mesues, instruktor, guzhinier, zdrukthtar, ujeinstallues, mekanik, dizejnues, kreator, seksolog, gjinekolog, psikolog, psikiater, terapeut, i organizuar, baba i mire, shume i paster, simpatik, atletik, i ndjeshem, i kujdesshem, xhentil, intelegjent, enderrimtar, kreativ, i dashur, i forte, plote mirkuptim, tolerant, i vemendshem, ambicioz, i guximshem, i vendosur, i besueshem, i ndershem, plote pasion, i sjellshem, t'ju pelqeje shopingu, te qendroni larg problemeve, i pasur, mos shikoni femra tjera....
2. Ju poashtu duhet te keni kujdes qe:
- te mos jeni xheloze (por jo dhe i painteresuar)
- te keni gjuhe te perbashket me familjen e saj (por jo dhe aq shume)
- mos ia kufizoni asaj asnje liri (por megjithate te interesoheni se me kend del e ku shkon ajo)
3. POASHTU ESHTE SHUME ME RENDESI QE:
- te mos i harroni datat e rendesishme sic jane: takimi i pare, kenga ne sfond, puthja e pare, kafshimi i pare, hera e pare, data e fejeses, data e marteses, pervjetori i matures, menstruacionet...

S'di a ka nevoje per me shume, por nese keni me shume - bujrum. Si t'a bejme nje femer te lumtur???
----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
emmy
Postuar nė: 16.11.2010, 23:21
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009"Savrsen muskarac ne pije,ne pusi,ne juri druge devojke i ne postoji"...
kshu qe mos em lodh ta lexoj kot,se ska ksi tipa smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 16.11.2010, 23:23
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (emmy @ 17.11.2010, 02:51)
"Savrsen muskarac ne pije,ne pusi,ne juri druge devojke i ne postoji"...
kshu qe mos em lodh ta lexoj kot,se ska ksi tipa smil3dbd4e5e7563a.gif

Po Emmy - por askund s'thashe une qe mashkulli duhet te jete perfekt (savrsen)... por gjitha ato tjerat duhet te jete smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
emmy
Postuar nė: 16.11.2010, 23:25
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (Cusack @ 17.11.2010, 00:23)
Po Emmy - por askund s'thashe une qe mashkulli duhet te jete perfekt (savrsen)... por gjitha ato tjerat duhet te jete smil3dbd4d4e4c4f2.gif

aman dhe ti,mashkulli qe i ploteson keto
1. Qe nje partnerja juaj (bashkeshortja, e dashura, e fejuara, etj) te jete e lumtur, ju duhet te jeni:
shok, mik, dashnor, vlla, baba, mesues, instruktor, guzhinier, zdrukthtar, ujeinstallues, mekanik, dizejnues, kreator, seksolog, gjinekolog, psikolog, psikiater, terapeut, i organizuar, baba i mire, shume i paster, simpatik, atletik, i ndjeshem, i kujdesshem, xhentil, intelegjent, enderrimtar, kreativ, i dashur, i forte, plote mirkuptim, tolerant, i vemendshem, ambicioz, i guximshem, i vendosur, i besueshem, i ndershem, plote pasion, i sjellshem, t'ju pelqeje shopingu, te qendroni larg problemeve, i pasur, mos shikoni femra tjera....
2. Ju poashtu duhet te keni kujdes qe:
- te mos jeni xheloze (por jo dhe i painteresuar)
- te keni gjuhe te perbashket me familjen e saj (por jo dhe aq shume)
- mos ia kufizoni asaj asnje liri (por megjithate te interesoheni se me kend del e ku shkon ajo)
3. POASHTU ESHTE SHUME ME RENDESI QE:
- te mos i harroni datat e rendesishme sic jane: takimi i pare, kenga ne sfond, puthja e pare, kafshimi i pare, hera e pare, data e fejeses, data e marteses, pervjetori i matures, menstruacionet...

eshte PERFEKT(nuk ekziston njeri perfekt dmth asnje mashkull te gjitha keto s`mund ti ben)


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 16.11.2010, 23:29
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Emmy
Ato kerkojne femrat zakonisht xhanem. Sikur te kerkonin perfekt, s'do e shkruaja gjithe ate tekst - plus asaj e kam lene te hapur dhe ju kam bere ftese anetareve tjere qe te sjellin me shume informacione tjera. smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
njeri
Postuar nė: 16.11.2010, 23:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (emmy @ 17.11.2010, 00:25)
eshte PERFEKT(nuk ekziston njeri perfekt dmth asnje mashkull te gjitha keto s`mund ti ben)

ndoshta edhe egziston....mos i humb shpresat...
gjeli mund te kishe fillu prej vetes...ndoshta kto jan vetem disa nga cilesit e tij..!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Cusack
Postuar nė: 16.11.2010, 23:36
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (njeri @ 17.11.2010, 03:01)
ndoshta edhe egziston....mos i humb shpresat...
gjeli mund te kishe fillu prej vetes...ndoshta kto jan vetem disa nga cilesit e tij..!

njeri
Foli Saqipices!!!

A pajtohesh ti njeri me keto qe them une, a do te shtosh dicka tjeter?


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
emmy
Postuar nė: 16.11.2010, 23:37
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (Cusack @ 17.11.2010, 00:29)
Emmy
Ato kerkojne femrat zakonisht xhanem. Sikur te kerkonin perfekt, s'do e shkruaja gjithe ate tekst - plus asaj e kam lene te hapur dhe ju kam bere ftese anetareve tjere qe te sjellin me shume informacione tjera. smil3dbd4e398ff7b.gif

nejse,ne femrat nuk kerkojme asgje me shume pervec asaj qe ne e bejme,psh,nuk e harrojme daten e puthjes se pare,datat e ditelindjeve,blabla,e ch`iu kushton meshkujve nese e bejne te njejten?!
Nje gje qe e ben ose e ka bere dikush-seshte e pamundur!


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
njeri
Postuar nė: 16.11.2010, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (Cusack @ 17.11.2010, 00:36)
njeri
Foli Saqipices!!!

A pajtohesh ti njeri me keto qe them une, a do te shtosh dicka tjeter?

si njoh mire arsyet qe e bejne te lumtur "ate" prandaj do e them nje PO pajtohem me ato qe i ki thon ty!

une njoh vetem nje femer...e cila do ishe e lumtur me mua....edhe sikur une ti kisha te kundertat e vetive qe ty i ceke!

saqipices xhi di kallzoj ajo e din ma majr se une..!


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Hornets
Postuar nė: 17.11.2010, 00:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009aufffff, spo di bre Cusack, spo di spo di


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
emmy
Postuar nė: 17.11.2010, 00:25
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009aman sa me seriozitet e keni marre,he se femra sbehet kollaj e lumtur smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 17.11.2010, 00:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007e more Kusart sa kot ke fol,po ku bohet femna e lumtur me keto gjera....!!!!!

Femren e bon te lumtur vetura e mire edhe konton e trash ta kesh qe tmund tjet e lire kure mos shikoje cmimin tjera gjera nuk i interesojn..


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
emmy
Postuar nė: 17.11.2010, 00:38
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009hahahaha,tash ke fol si duhet
une behem e lumtur shume kollaj,psh tme siguroje nje si ky
Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga emmy nė 17.11.2010, 00:40


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Mikesha.
Postuar nė: 17.11.2010, 00:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1223
Antari Nr: 23654
Bashkangjitur: 07.11.2009hajt edhe un po i futi hundet me ju te kjo tem...po e jap mendimin tim..

Kur ju e kuptoni se keni gjetur femren perfekte per ju ...mundohuni qe edhe ju te jeni perfekt per te...pra lind pyetja se si..ta beni nje femer te lumtur...dhe te ndjej edhe ajo poashtu dashurin ndaj jush...
1.Thuaj se ajo eshte e rendesishme per ju:..dhe se do ta siguroni se i do i jepni asaj ate qka i nveojitet.(ajo do te ket mbeshtje tek ju dhe do te ndihet sikur ka takuar nje mashkull perfekt...
2.Thuaj se duket bukur :sepse gjeja me rendesishme per nje femer eshte qe ta ndegjoj ket ''se duket bukur''
dhe pa mar parasysh se ne ēfar momenti gjendeni thuaj se je e mrekullueshme...(keshtu ajo do t akuptoj se ju duket e bukur juve)
3.Pyete nese ka nevoj per ndonje gje:sepse shum meshkuj e harrojn ta bejn ket pytje (sepse eshet e rendesishme kujdesi qe tregoni per femren)...
4.Te dua...thjesht jan dy fjal qe kan rendesi shum...pra nese ja thoni me shpesh keta fjal ....do ta beni qe femra te mos dyshoj aspak..


Besoj se keta 4 pika...vlejn per nje femer qe ta beni te lumtur dhe perfekte per ju ...mendimi im eshte ky...(nga pervoja qe jam femer)...i thash keta fjal smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
..Te ndegjosh nje Mike nuk eshte ASNJEHER kohe e humbur!!!!..

"Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur."
PM
Top
emmy
Postuar nė: 17.11.2010, 00:44
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009Do kepuce prada,disa chanta louis vuitton,syza dior(parfumi poashtu),makiazhi channel,diamanti 3 karat, koleksioni dolce&gabbana 2011,sa per sandale swarovski mos e diskutoj,jane gjera te thjeshta ato smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
ja sa lehte eshte tme ben mua te lumtur dikush smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio