Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Adelina Tahiri: 'E vėrteta e puthjes lesbike me Fjollėn
Ardiana-07
Postuar nė: 23.11.2010, 21:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 52
Antari Nr: 25528
Bashkangjitur: 30.10.2010
Adelina Tahiri, kėngėtarja qė shumė shpejt ja doli tė arrijė njė sukses tė
jashtėzakonshėm, njihet jo vetėm nė Kosovė e Maqedoni por tashmė edhe nė
Shqipėri. Fiziku dhe talenti i saj bėnė qė tė fitojė simpatinė e shumė
adhuruesve…
Ajo ėshtė njėra ndėr kėngėtaret qė i kushton njė kujdes tė veēantė pamjes
sė saj, e obsesionuar pas veshjeve te shtrenjta dhe aksesorėve. Ajo na tregon se
pa cilat gjėra nuk do tė mundej dot tė jetonte, pėr jetėn e saj private, puthjen
lesbike aq tė pėrfolur dhe planet pėr tė ardhmen…

Keni arritur njė sukses tė jashtėzakonshėm pėr njė kohė tė shkurtėr, ka qenė e vėshtirė rruga
deri kėtu?
Sigurisht qė ka qenė shumė e vėshtirė, por duke ju falenderuar
familjes time, publikut qė mė pėrkrahu nė ēdo moment dhe vullnetit tim tė madh,
po shoh rezultatin e suksesit tim.Ēfarė jeni duke punuar momentalisht?

Pėr momentin
jam duke pėrfunduar kėngėn time mė tė re qė do tė publikohet para vitit tė ri me
njė klip... Imtėsirat le tė mbeten sekret.

Pėrveē bashkėpunimit
me F-kay keni menduar tė realizoni ndonjė tjetėr?

Mė pėlqejnė
bashkėpunimet, por tani po punoj njė kėngė single... Por nuk pėrjashtoj ndonjė
tjetėr bashkėpunim nė tė ardhmen..

Na pėrmend tri gjėra pa tė
cilat Adelina nuk jeton dot?
E di qė jo vetėm unė po ēdo njeri nė
botė nuk mundet pa ajėr dhe ujė ...Ndėrsa pėr gjėra qė i kemi shprehi dhe i kemi
fiksuar nė vete nuk do tė mundja dot pa celularin tim, laptopin dhe ēantėn. Kėto
tė fundit mė janė bėrė obsesion.

Jeni e dashuruar?


Jo, nuk jam e dashuruar, vazhdoj ta kem statusin singel.


Cili do tė ishte mashkulli ideal pėr ju?
Sigurisht
qė gjėja e parė pėr tė ardhur deri nė kontakt ėshtė bukuria e tij, por gjėrat qė
janė mė tė rėndėsishme pėr mua dhe me tė cilat do ta fitonte zemrėn time ai,
janė respekti, sinqeriteti dhe tė mė pranojė kėshtu siē jam.


Kemi parė njė foto provokative tė realizuar mes jush dhe Fjolla
Morinės nė afterparty-n e "Zhurma show”? Cili ėshtė komenti juaj?


Nuk kam asnjė koment sepse nė foto nuk ka asgjė pėr tė
komentuar, por ēdo herė fotot e fytyrave publike komentohen mė tepėr dhe
ndonjėherė edhe i ekzagjerojnė gjėrat ...Fjollėn e kam shoqe tė mirė dhe ėshtė
njė foto shumė normale, tė paktėn pėr mendimin tim.

Cilat janė
planet pėr tė ardhmen?

Pėr xhirimet e Vitit tė Ri sė bashku me
Ryva Kajtazin dhe Ylli Demėn do tė paraqitemi me njė potpuri popullore[B]


----------------------------------------
E perjashtuar nga forumi.
PM
Top
njeri
Postuar nė: 23.11.2010, 23:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme

e vetmja kengetare te cilen e dua shum po qe nje keng nuk ja pelqej ...:D


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
Sybella
Postuar nė: 24.11.2010, 02:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Kėshtu bėhet miza elefant! smil4a8acf219332d.gif

"Puthje lezbike"! O Zot, o Zot!

Fotografi e jashtme


Vajza, kujdes kur puthni shoqet tuaja se do tė ju quajnė lezbike!


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
alvin
Postuar nė: 24.11.2010, 10:58
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (njeri @ 24.11.2010, 00:56)Fotografi e jashtme

e vetmja kengetare te cilen e dua shum po qe nje keng nuk ja pelqej ...:D

E don shume, a njeri smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
extrem02
Postuar nė: 24.11.2010, 11:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3259
Antari Nr: 25417
Bashkangjitur: 08.07.2010njeri mos mi cit be kto foto se hallakatem kit smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Forca jon jeni ju fuqia juja eshte PDSH
PM
Top
alvin
Postuar nė: 24.11.2010, 11:02
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Extrem,
Ene tej me duket e don shume kete bukuroshe
smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
alvin
Postuar nė: 24.11.2010, 11:08
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
extrem02
Postuar nė: 24.11.2010, 11:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3259
Antari Nr: 25417
Bashkangjitur: 08.07.2010alvin smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Forca jon jeni ju fuqia juja eshte PDSH
PM
Top
gerti
Postuar nė: 24.11.2010, 13:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 9510
Bashkangjitur: 14.09.2007Alvin dhe extrem02, ju te dy me ja pa nenen kesaj hallakateni edhe me shume haj me lule.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio