Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 [2] 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Foto me kėshilla
Anika
Postuar nė: 02.12.2010, 09:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtmeFotografi e jashtme

( Pasi sot bie borė, kjo foto i pėrshtatet ditės. )


Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
Anika
Postuar nė: 03.12.2010, 07:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 20.12.2010, 01:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc...5_1888753_n.jpg


p.s.
Si mund te ngarkoj foto , prej PC ne forum. Jo nga webe te ndryshme ?

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Foks_Ecc nė 20.12.2010, 01:38


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
wolfy
Postuar nė: 20.12.2010, 01:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2592
Antari Nr: 23701
Bashkangjitur: 12.11.2009 Citim (Foks_Ecc @ 20.12.2010, 02:31)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc...5_1888753_n.jpg


p.s.
Si mund te ngarkoj foto , prej PC ne forum. Jo nga webe te ndryshme ?

fejte ne www.imageshack.us mere linkin e fotos ene fejte ktau normal mapa..
sa per temen :Mos e ben ne pranin e fmive...

Fotografi e jashtme[B]


----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !
PM
Top
Anika
Postuar nė: 31.12.2010, 07:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
Anika
Postuar nė: 31.12.2010, 07:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
Anika
Postuar nė: 31.12.2010, 07:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
Anika
Postuar nė: 31.12.2010, 07:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
Anika
Postuar nė: 03.01.2011, 09:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
Anika
Postuar nė: 04.02.2011, 07:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
Anika
Postuar nė: 04.02.2011, 07:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 09.08.2011, 13:19
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Anika @ 29.11.2010, 09:13)
Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme

Like smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 09.08.2011, 13:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5797
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Kjo thenia e mire. Mund te harosh personin me te cilin keni qeshur por kurr at me te cilin keni qar.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 09.08.2011, 13:30
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Happy_Soldier @ 09.08.2011, 14:26)
Kjo thenia e mire. Mund te harosh personin me te cilin keni qeshur por kurr at me te cilin keni qar.

me ate se ke qeshur do thot nuk e ke dashur! e ai/ajo se te ka ber te qashe mbase po


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 09.08.2011, 13:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5797
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (Zedka @ 09.08.2011, 14:30)
me ate se ke qeshur do thot nuk e ke dashur! e ai/ajo se te ka ber te qashe mbase po

Ajo se me ka bo te ndjehem mire, te qesh, por edhe te qaj....ajo nuk do harohet besoj.

Se per te qesh vetem so gjo.....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio