Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Filloi 'Shtalla e Kosoves 2' me plot Pela dhe Kuajė
Princo
Postuar nė: 29.11.2010, 11:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009Fotografi e jashtme
Pas suksesit tė madh tė edicionit tė parė tė “Shpija-Shtalla” show me Kuajė dhe Pela, filloi i shumė prituri “Shpija-Shtala 2“.

Shtalla 2 me Pela dhe Kuajė tė ri, shtallė mė tė madhe, shpėrblimi mė i madh.Surpriza tė reja, ndryshe nga edicioni i parė.Shpėrblimi i madh, njė Shtallė nė mes tė Prishtinės (60m katror).

Pelat dhe Kuajt nė Shtallėn e Kosovės 2 janė:

1. Elvis Qollopeku = Kali

2. Liridon Hyda = Pelė

3. Blerta Hoti = Pelė

4. Arjeta Oruēi = Pelė

5. Adnan Sylqevci = Kali

6. Valon Havolli = Kali

7. Jehona Topalli = Pelė

8. Yll Dervishi = Pelė

9. Adrijana Krasniqi = Pelė

10. Liridon Kaqandolli = Kali

11. Lejdi Vokshi =KaliPas kėsaj mundė tė mbidhen pėr ti Shikuar Njė Bot Shtazarake mė e Ulet, si Qent e rrugve, Lopt e egra,Delet Shterrpa

Luajt e pa martuar... ect ectNė shtallėn e Kosves fiton kush Bėhet mė Shum Kali ose mė shum Pelė. Qmimi jepet sipas Marveshjes.VREJTJE: KERKOJM FALJE QE IKEMI NENQMUAR SHTAZET SE VERTET SHTAZA NUK BEN KESI LLOJ GJERASH POR KA NJERZ QE JAN RA ME ULET SE SHTAZA...

Zoti i Drejtoft e i Shkatrroft ata qe jan brenda me nje smundje qe nuk do mundin te dalin deri ne fund...


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 29.11.2010, 11:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Nuk do e shikoje asnje moment kete program, por nuk eshte mire te ofendohen keshtu njerezit, nuk eshte praktike e mire mendoj, thjesht mos ta shikojme ne dhe do e shohin se nuk kane nga tia mbajne pos tia vejne drynin herave tjera


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
aha
Postuar nė: 29.11.2010, 11:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2857
Antari Nr: 22889
Bashkangjitur: 17.07.2009Pershkrim me origjinal te nje realiteti nuk kam lexuar deri me tani smil3dbd4e5e7563a.gif smil4a8acd602a050.gif


----------------------------------------
Njerėzit janė tė njejtė para natyrės; edukata i bėn tė dallohen.
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 29.11.2010, 11:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007 Citim (Princo @ 29.11.2010, 12:31)
Fotografi e jashtme
Pas suksesit tė madh tė edicionit tė parė tė “Shpija-Shtalla” show me Kuajė dhe Pela, filloi i shumė prituri “Shpija-Shtala 2“.

Shtalla 2 me Pela dhe Kuajė tė ri, shtallė mė tė madhe, shpėrblimi mė i madh.Surpriza tė reja, ndryshe nga edicioni i parė.Shpėrblimi i madh, njė Shtallė nė mes tė Prishtinės (60m katror).

Pelat dhe Kuajt nė Shtallėn e Kosovės 2 janė:

1. Elvis Qollopeku = Kali

2. Liridon Hyda = Pelė

3. Blerta Hoti = Pelė

4. Arjeta Oruēi = Pelė

5. Adnan Sylqevci = Kali

6. Valon Havolli = Kali

7. Jehona Topalli = Pelė

8. Yll Dervishi = Pelė

9. Adrijana Krasniqi = Pelė

10. Liridon Kaqandolli = Kali

11. Lejdi Vokshi =KaliPas kėsaj mundė tė mbidhen pėr ti Shikuar Njė Bot Shtazarake mė e Ulet, si Qent e rrugve, Lopt e egra,Delet Shterrpa

Luajt e pa martuar... ect ectNė shtallėn e Kosves fiton kush Bėhet mė Shum Kali ose mė shum Pelė. Qmimi jepet sipas Marveshjes.VREJTJE: KERKOJM FALJE QE IKEMI NENQMUAR SHTAZET SE VERTET SHTAZA NUK BEN KESI LLOJ GJERASH POR KA NJERZ QE JAN RA ME ULET SE SHTAZA...

Zoti i Drejtoft e i Shkatrroft ata qe jan brenda me nje smundje qe nuk do mundin te dalin deri ne fund...

sidoqoft, nuk eshte arsye per ti ofenduar deri ne kete shkalle...nese ke dich kunder ketij emisioni...dil haptas diku , me emer mbiemer dhe argumente....keshtu eshte me mire, se sa ne kete menyre te i ofendosh ata..ky eshte mendimi im...


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
Princo
Postuar nė: 29.11.2010, 11:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009
Pas suksesit tė madh tė edicionit tė parė tė “Shpija” show, mbrėmė filloi edhe e shumėpritura “Shpija 2“.

Shpija 2 me banorė tė rinj, me shpi mė tė madhe, me shpėrblim mė tė madh.
Befasi tė reja, ndryshe nga edicioni i parė.

Shpėrblimi i madh, njė banesė nė mes tė Prishtinės (60m katrorė).

Banorėt nė Shpija e Kosovės 2 janė:

1. Elvis Qollopeku
2. Liridon Hyda
3. Blerta Hoti
4. Arjeta Oruēi
5. Adnan Sylqevci
6. Valon Havolli
7. Jehona Topalli
8. Yll Dervishi
9. Adrijana Krasniqi
10. Liridon Kaqandolli
11. Lejdi Vokshi


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Princo nė 29.11.2010, 11:43


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
ßina
Postuar nė: 29.11.2010, 11:44
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Teper rinine e kemi te mire, se qfare programesh degjeneruese ju servojne televizionet tona.
Para disa dite rastesisht ne KTV e pash ni program, kishe po kerkojna talenta, kur u paraqit nje vajze 14 vjeqare, e kercente ne stilin e Gentes, me kengen " Shkune tune", ama juria i tha mire, eshte dashte me ndonje pike tjeter te paraqitesh e jo me kete pike, kur e dim qe TV-te tona e kane cenzuru kete kenge, edhe ti je e re te besh kesi paraqitje.

Fatkeqesia jone eshte qe nuk po shkojn duke u zvogelu keto lloj programe degjeneruese, antivlere .... po shkojne duke u shtu, smil3dbd4e02c5440.gif jane duke u be virusa te rende per shoqerine tone e sidomos per rinine.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 29.11.2010, 11:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007 Citim (Princo @ 29.11.2010, 12:41)
Pas suksesit tė madh tė edicionit tė parė tė “Shpija” show, mbrėmė filloi edhe e shumėpritura “Shpija 2“.

Shpija 2 me banorė tė rinj, me shpi mė tė madhe, me shpėrblim mė tė madh.
Befasi tė reja, ndryshe nga edicioni i parė.

Shpėrblimi i madh, njė banesė nė mes tė Prishtinės (60m katrorė).

Banorėt nė Shpija e Kosovės 2 janė:

1. Elvis Qollopeku
2. Liridon Hyda
3. Blerta Hoti
4. Arjeta Oruēi
5. Adnan Sylqevci
6. Valon Havolli
7. Jehona Topalli
8. Yll Dervishi
9. Adrijana Krasniqi
10. Liridon Kaqandolli
11. Lejdi Vokshi

keshtu eshte me mire... smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
ßina
Postuar nė: 29.11.2010, 11:46
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Princo @ 29.11.2010, 12:41)


Shpėrblimi i madh, njė banesė nė mes tė Prishtinės (60m katrorė).


Ma mire ju kish ra ketyne kandidateve, mu qu me punu najsen, e kete shperblim kaq te madh edhe vete munden me ble, 60 m² banese, qe do te thote banese dy dhomeshe.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
packs
Postuar nė: 29.11.2010, 17:40
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008I shoh here pas here sa per me marre informacion cka po ndodhe, a din mos me qendru indiferente se nuk mundem. Po nuk kisha thene me u fy deri ne kete shkalle. Tek e fundit, me kerkand ne nje vorr nuk kena me hi-ka thane ai i Mocmi.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 12.12.2010, 18:10
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Cdo njeri ka te drej te menagjoj jeten e vete ashtu si deshiron ,por nuk duhet shiku vetem ana matirjale kur ke parasyshe si vin deri aty,jo cdo gje zgjedhet me lek,leku eshte si kur..... ne qindra duar kalon.Njeriu duhet te di si te vein deri te fama e tij jo permes gjerave te ndyta ,Per evropen keto gjera jan mese normale,por per shqiptaret sidomas (myslimanet )duhet te ket kufizim,kam lexu dikun ne nje liber teologjik, ku ceket se vllai me motren nga mosha 13 vjeqare duhet te bejn gjumin ne dhoma ndarase, dhe te ken kufizim gjerash mese veti , e aty ke ai reality show rrin 24 ore se bashku nje vijen nga veriu tjetri nga jugi,per mendimin tim kjo eshte rrug e degjenirimit per rinin shqiptare....

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Zedka nė 12.12.2010, 18:12


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio