Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shpėrthim seksual i Rozit dhe Ēilit nė publik
the_star
Postuar nė: 30.11.2010, 15:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1030
Antari Nr: 17278
Bashkangjitur: 12.09.2008Fotografi e jashtme


Ēmenden fansat, harrojnė kėngėn hutohen me gjoksin
Konkurente te forta persa i perket jo vetem kengeve po edhe madhesise se gjoksit, edhe pse ndryshojn nga stampa “Made in” dhe “Hand made” gjate performances ne naten finale te “Kenga Magjike” u vu re se te 2-ja kengetareve po u dilte gjoksi ne shesh
me te theksume e kishte Rozana te cilin ka shpenzuar shume per ta zmadhuar, ndersa Ciljetes i kishte dale pak njolla e kafte e gjoksit. Te dyja kengetaret admirohen shume nga fansat e tyre te shumte qe kane ne trojet shqiptare.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio