Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lajmėrim Rreth Orarit Dhe Kredive Te Mundshme.
webm
Postuar nė: 04.03.2006, 21:14
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Studentė tė nderuar,

Numri maksimal i kredive qė njė student mund t’i regjistrojė pėr njė semester ėshtė 30 kredi. Si rrjedhojė, tė gjithė studentėt qė kanė regjistruar mė shumė dhe nuk kanė mundur ti ē’regjistrojnė kreditė e tepėrta, duhet tė drejtohen te Prodekani pėr ēėshtje studentore dhe tė sqarojnė se pėrse kanė mė shumė kredi se sa ėshtė e lejuar. Sidoqoftė, studentėt qė kanė marrė mė shumė kredi do t’ju jepet mundėsia qė t’i tėrheqin lėndėt (kreditė) e pa nevojshme deri mė 10 Mars.

Studentėt tė cilėt nuk do ta zbatojnė kėtė procedurė, do t’ju fshihet orari nga rrjeti dhe nuk do tė figurojnė nė listat (rosterėt) e mėsimdhėnėsve.

Zyra e Planifikimit Akademik


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio