Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 2 [3]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Apel pėr ndihmė familjes sė dėshmorit Shaban Zenuni - Hoxha, Dėshmori Shaban Zenuni na i ka lėnė amanet tre djemtė dhe familjen e
Merova
Postuar nė: 13.02.2011, 14:45
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 17
Antari Nr: 25771
Bashkangjitur: 15.12.2010PM
Top
Merova
Postuar nė: 13.02.2011, 23:13
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 17
Antari Nr: 25771
Bashkangjitur: 15.12.2010PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 14.02.2011, 01:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Pas nje bisedes qe kisha me do shok,dhe pas lajmit qe morem ne forum inshallah do te bisedojm edhe nje here kudo qe gjenden ketu ne zvicer shqiptar te ndihmojn familjen e deshmorit,edhe pse shum shqiptar nuk jan ne gjendje te japin ndihma se ndjehen te zhenjyer ne keto raste por inshallah dot mundohena te bojm te pakten dicka....

Nuk ju premtoj ne moment asgje po jena duke punuar ne ket drejtim...
Lus antaret qe gjenden ne zvicer ne cfare do vendi te mblidhena bashk e te mundohena per familjen e keti deshmorit
Edhe nje here Lus te gjith ato antar qe gjenden ne cdo vend te zvicres te me kontaktojn ne MSG privat,ju faliminderit paraprakisht

Me nderime
Sh.S


Ky postim ėshtė ndryshuar nga NoLimit nė 14.02.2011, 01:14


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 14.02.2011, 01:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8117
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (NoLimit @ 14.02.2011, 02:13)
Pas nje bisedes qe kisha me do shok,dhe pas lajmit qe morem ne forum inshallah do te bisedojm edhe nje here kudo qe gjenden ketu ne zvicer shqiptar te ndihmojn familjen e deshmorit,edhe pse shum shqiptar nuk jan ne gjendje te japin ndihma se ndjehen te zhenjyer ne keto raste por inshallah dot mundohena te bojm te pakten dicka....

Nuk ju premtoj ne moment asgje po jena duke punuar ne ket drejtim...
Lus antaret qe gjenden ne zvicer ne cfare do vendi te mblidhena bashk e te mundohena per familjen e keti deshmorit
Edhe nje here Lus te gjith ato antar qe gjenden ne cdo vend te zvicres te me kontaktojn ne MSG privat,ju faliminderit paraprakisht

Me nderime
Sh.S

esht inciative shum e mire e qeluar i nderuar mik nolmit esht mire te ndihmojsh por ketu ne maqedoni pikerisht ne tetova shumica jan te pa pune nuk ju jepe mundesi me ndihmon president edi rama ju ben apel shqiptarve te diaspores sa ken mundesi ndihmon kete familje esht mire e nder zoti ju ndihmoft


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
snajperi
Postuar nė: 14.02.2011, 01:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 289
Antari Nr: 22040
Bashkangjitur: 07.04.2009Allahu xh sh inshalla ne graden me te lart ne Xhenet e qon deshmorin e kombit te lutemi qe Allahu xh sh tja hap dyert e hajrit familjes se deshmorit si ketij ashtu edhe familjes se Harun Aliut inshalla Allahu xh sh i ndihmon po edhe ne sado pak qe mundemi inshalla dot mundohmei diqka me i ndihmue duke par se gjengja pak e veshtir Allahu xh sh i asgjesof ato qe e ben ket veper inshalla denimin e morrin edhe ne ket bote ti shohim edhe ne se zemren naj kan djeg me ate qka na ben Allahu xh sh ju ndihmoft familjes ai si din me se miri. S.A
PM
Top
Inviktus
Postuar nė: 14.02.2011, 03:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1147
Antari Nr: 18683
Bashkangjitur: 24.11.2008Bashkatdhetarėt tanė nė Gjenevė, tė tubuar nė lokalet e qendrės islame "Dituria", iu pėrgjigjen thirrjes pėr tė ndihmuar familjen e dėshmorit Shaban Zenuni - Hoxha i cili nė pritė dhe rrethana tė pa sqaruara u vra nga dora gjakatare nė njė lokalitet afėr Radushės.

Allahu i shpėrbleftė tė gjithė ato qė zgjatėn dorėn dhe grumbulluan njė shumė modeste prej 1625 franga zvicerane tė cilat u konvertuan nė 1200 euro, dhe kjo shumė , me tė 05.02.2011 ju dorėzua direkt nė dorė shoqes sė dėshmorit.

www.dituria.ch po qe se ju intereson kontakti

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Inviktus nė 14.02.2011, 03:09


----------------------------------------
I am a proud Albanian Muslim
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio