Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Receta gatimi pa fjalė
Sybella
Postuar nė: 19.12.2010, 14:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Ndėrmarrja suedeze pėr mobilje dhe pajisje amvisėrie, IKEA, ka publikuar njė libėr gatimi me rreth 30 receta. Pėrbėrėsit nuk shfaqen me fjalė por janė ilustruar sipas sasisė sė nevojshme nė mėnyrė mė ndryshe se ajo e zakonshmja dhe shumė kreative, me njė stil tė veēant-tė fotografuara. Ky libėr gatimi me receta suedeze, i fotografuar nga Carl Kleiner dhe i aranzhuar nga Evelina Bratell, nuk ėshtė nė shitje, por e fitojnė si dhuratė ata qė blejnė kuzhinė nė IKEA (nė Suedi).


Nė vijim do tė postoj disa fotografi se si duket libri nė brendinė e tij.


A.1-Materiali i nevojshėm

Fotografi e jashtme


A.2-Rezultati

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 19.12.2010, 15:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008B.1

Fotografi e jashtme


B.2


Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 19.12.2010, 15:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008C.1

Fotografi e jashtme


C.2

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 19.12.2010, 15:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Ē.1

Fotografi e jashtme


Ē.2

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 19.12.2010, 15:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008D.1

Fotografi e jashtme

D.2

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 19.12.2010, 15:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Dh.1

Fotografi e jashtme


Dh.2

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 19.12.2010, 15:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Burimi: Stern.de

Mė tepėr fotografi gjeni kėtu:
http://demo.fb.se/e/ikea/homemade_is_best/

----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
prespa
Postuar nė: 19.12.2010, 15:20
Quote Post


Above&Beyond
*****

Posti: Antarė
Postime: 2570
Antari Nr: 25519
Bashkangjitur: 29.10.2010Shume interesante! smil4a8acf686328f.gif Posacerisht kjo e fundit DH smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga prespa nė 19.12.2010, 15:20


----------------------------------------
Ti mendon se je vetėm njė guaskė, por nė tė vėrtetė, tek ti ėshtė gėrshetuar njė botė e tėrė!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio