Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kush mendon se do te shkruaj pas teje?
Zedka
Postuar nė: 22.12.2010, 18:32
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Un mendoj Tigresha?


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Pjeshka
Postuar nė: 22.12.2010, 18:32
Quote Post


FLM ZOT!
*****

Posti: Antarė
Postime: 1768
Antari Nr: 25395
Bashkangjitur: 06.07.2010 Citim (Zedka @ 22.12.2010, 19:32)
Un mendoj Tigresha?

parashikim i gabuar:)


----------------------------------------
The real challange in life is not getting what you want but wanting what you have!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 22.12.2010, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009pi kejt temat si i celish

ket e ke qel ma PALIDHJE hahahaha


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Princo
Postuar nė: 22.12.2010, 18:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009Keto tema nuk ekan vendin ketu enderuar..tek argetimi dhe zbavitje ..dhe duhet me dit se ky eshte forum studentor!!


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
wolfy
Postuar nė: 22.12.2010, 18:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2592
Antari Nr: 23701
Bashkangjitur: 12.11.2009quuuksh... PRADA_


----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !
PM
Top
Pjeshka
Postuar nė: 22.12.2010, 18:35
Quote Post


FLM ZOT!
*****

Posti: Antarė
Postime: 1768
Antari Nr: 25395
Bashkangjitur: 06.07.2010 Citim (Princo @ 22.12.2010, 19:34)
Keto tema nuk ekan vendin ketu enderuar..tek argetimi dhe zbavitje ..dhe duhet me dit se ky eshte forum studentor!!

vertete me gjithe ket seriozitet dhe perkushtim e kane hak tet bejne moderator:)!


----------------------------------------
The real challange in life is not getting what you want but wanting what you have!
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 22.12.2010, 18:36
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (babarekes @ 22.12.2010, 19:33)
pi kejt temat si i celish

ket e ke qel ma PALIDHJE hahahaha

Po mir jan Adminat per ket pun mund ta vlersojn?


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 22.12.2010, 18:38
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Erla @ 22.12.2010, 19:32)
parashikim i gabuar:)

hahah ok pra erla smile52349823423jk.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Princo
Postuar nė: 22.12.2010, 18:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (Erla @ 22.12.2010, 19:35)
vertete me gjithe ket seriozitet dhe perkushtim e kane hak tet bejne moderator:)!

erla flm per propozimin hehehh ..por une fatkeqsisht nuk mundem ta bej nji gje te tyll,! ngase nuk di te grebatem. eheh


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
extrem02
Postuar nė: 23.12.2010, 09:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3259
Antari Nr: 25417
Bashkangjitur: 08.07.2010une mendoj edi.rama smil4a8acd602a050.gif


----------------------------------------
Forca jon jeni ju fuqia juja eshte PDSH
PM
Top
ßina
Postuar nė: 23.12.2010, 10:29
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Gabove smil3dbd4d4e4c4f2.gif .

Per para meje pe di Extrem, e per pas meje nuk kam ide. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
extrem02
Postuar nė: 23.12.2010, 10:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3259
Antari Nr: 25417
Bashkangjitur: 08.07.2010Bina smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Forca jon jeni ju fuqia juja eshte PDSH
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio