Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Babagjysh o babagjysh.....
la15043
Postuar nė: 23.12.2010, 18:41
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 26
Antari Nr: 25784
Bashkangjitur: 18.12.2010Babagjysh o babagjysh..... Kam nje kerkes per Vitin e Ri, mundohu qe ktyre gocave te forumit tju sjellesh Dashuri dhe Harmoni.
PM
Top
buki.buli
Postuar nė: 23.12.2010, 19:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 357
Antari Nr: 22646
Bashkangjitur: 21.06.2009a e ma tej be


----------------------------------------
Dituria eshte e gjate.JETA e shkurter .DITA eshte e shkurter puna e gjate
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio