Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shikoni si festohet nje piknik ne Kosove!
want3d
Postuar nė: 11.01.2011, 20:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007

----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
kombi
Postuar nė: 11.01.2011, 20:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008 Citim (want3d @ 11.01.2011, 21:21)
http://www.facebook.com/video/video.php?v=...281302&comments


smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil4a8acd602a050.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
elmir
Postuar nė: 11.01.2011, 20:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 361
Antari Nr: 92
Bashkangjitur: 15.01.2005Shizofrena...dhe pike.


----------------------------------------
ONLY IN AMERICA[B][SIZE=7]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
packs
Postuar nė: 11.01.2011, 20:37
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Hahahahahah, kjo me sa e di une eshte nje dasem dhe jo piknik. Nuk eshte per me qeshe, po po me qeshet. smil3dbd4d99c6eaa.gif

Ca dine ky grup njerezish ca eshte pikniku.Nuk kam ndi piknik vec meshkuj me qene edhe me kendu me QITELIA. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Princo
Postuar nė: 11.01.2011, 20:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (want3d @ 11.01.2011, 21:21)
http://www.facebook.com/video/video.php?v=...281302&comments


smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Edhe kjo eshte nje far edukate..!? ja kjo eshte edhe nji paqyre ae cfar ban njeriu kur dehet dhe bahet pijanec... smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 11.01.2011, 20:59
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Jena kenaq bre... phaaa si burrat ne vaktet e kena bo.... jena mbeldh nja 40 cop, krejt muhalla jon... edhe djem e tezes ishin... jena kenaq bre... kena knu me qiftelia, kena pi, kena gjujt me allti... Xhema i ka harxhu 70 pluma a Brahimi 130 rrafsh. O bre e kena kall malin at dite bre....


Seriozisht,
a eshte kjo "Konferenca e balave"???


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
packs
Postuar nė: 11.01.2011, 21:01
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Anubisi-E @ 11.01.2011, 21:59)
Jena kenaq bre... phaaa si burrat ne vaktet e kena bo.... jena mbeldh nja 40 cop, krejt muhalla jon... edhe djem e tezes ishin... jena kenaq bre... kena knu me qiftelia, kena pi, kena gjujt me allti... Xhema i ka harxhu 70 pluma a Brahimi 130 rrafsh. O bre e kena kall malin at dite bre....


Seriozisht,
a eshte kjo "Konferenca e balave"???

Hahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahah, dola jashte me keshe.

KONFERENCA E BALAVE.

ahahahahahahhahahahahahahaha, dola me keshe jashte.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
EZEL
Postuar nė: 11.01.2011, 21:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 25856
Bashkangjitur: 29.12.2010 Citim (want3d @ 11.01.2011, 21:21)
http://www.facebook.com/video/video.php?v=...281302&comments


smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Mbushee baba mbusheee smil4a8acd602a050.gif


----------------------------------------
Ezel’i hayatta tutan tek şey bu. Soğuk ve acı bir intikam.
PM
Top
vllahi
Postuar nė: 11.01.2011, 21:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2200
Antari Nr: 16914
Bashkangjitur: 22.08.2008Kta jane adhurueste e Enver Hoxhes dhe kta jane shume idealista ,e kane pak trurin e shperlam,kta te kallin deren............


----------------------------------------
idealistat filloin luften

trimat luftojne

te pamerituarit marrin pushtetin
PM
Top
KaĒaNikLii
Postuar nė: 11.01.2011, 22:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 294
Antari Nr: 19806
Bashkangjitur: 18.01.2009Patriotat ... skan gjujt nqytet najkun po kan shku me gjujt aty ku as dreqi si nin
PM
Top
festina
Postuar nė: 11.01.2011, 22:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (KaĒaNikLii @ 11.01.2011, 23:23)
Patriotat ... skan gjujt nqytet najkun po kan shku me gjujt aty ku as dreqi si nin

E ēka t'u dashten nė qytet allahile, me i traumatizu njerzt a?!

Veē, knaqė kokan kanė e hajt!


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
packs
Postuar nė: 11.01.2011, 22:35
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (festina @ 11.01.2011, 23:33)


Veē, knaqė kokan kanė e hajt!

Hahahahaha. smil3dbd4e5e7563a.gif

Ketyne me jau maru ni fabrike te armeve po ti vikan haku per gjysme ore.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
LEGIA
Postuar nė: 11.01.2011, 22:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 67
Antari Nr: 25935
Bashkangjitur: 11.01.2011eh cikjo sben a si kena derzue armet bre smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Dalo
Postuar nė: 12.01.2011, 00:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 191
Antari Nr: 25660
Bashkangjitur: 25.11.2010Oh ma kan knaq bre shpirtin.O ska bre me neve.Ani ai me kallashin mkalli krejt.hahahah
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 12.01.2011, 14:27
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (packs @ 11.01.2011, 23:35)
Hahahahaha.  smil3dbd4e5e7563a.gif

Ketyne me jau maru ni fabrike te armeve po ti vikan haku per gjysme ore.

hhahhahhah sa kam qesh ! po ska me shqipetaret bre e kallin krjet kur jan ne piknik smil3dbd4e5e7563a.gif ahhaah

ps, i kan fajet birrat se pasken afer! smil3dbd4e4c2e742.gif


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Zedka nė 12.01.2011, 14:28


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio