Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ēka nevoitet per transferim nga UP ne UT !
dr.Dugi
Postuar nė: 15.01.2011, 20:11
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 44
Antari Nr: 24992
Bashkangjitur: 05.05.2010A mund te me tregoj ndinjeri nga ju se qka nevoitet prej dokumentacioneve per nje transferim te mundeshm nga Universiteti i Prishtines ne ate te Tiranes, ju falemnderit per kontributin.


----------------------------------------
[B]Paramimik ![/B]
PMUsers Website
Top
alboholic
Postuar nė: 15.01.2011, 20:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2435
Antari Nr: 17460
Bashkangjitur: 20.09.2008 Citim (dr.Dugi @ 15.01.2011, 21:11)
A mund te me tregoj ndinjeri nga ju se qka nevoitet prej dokumentacioneve per nje transferim te mundeshm nga Universiteti i Prishtines ne ate te Tiranes, ju falemnderit per kontributin.

po kshtu
nese indexi i ups.
vertetim me nota nga dekanati i fakulltetit qe vjen
dhe zgjedhja e deges


----------------------------------------
Alboholic 4 ever
41° 10′ 39″ N, 20° 40′ 44″ E
PMMSN
Top
alboholic
Postuar nė: 15.01.2011, 20:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2435
Antari Nr: 17460
Bashkangjitur: 20.09.2008Harova te shtoj edhe faktorin
$$


----------------------------------------
Alboholic 4 ever
41° 10′ 39″ N, 20° 40′ 44″ E
PMMSN
Top
dr.Dugi
Postuar nė: 15.01.2011, 20:18
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 44
Antari Nr: 24992
Bashkangjitur: 05.05.2010T'falemnderit albo, ama duhet te jem i siguruar qe a pranohem me te vertet se nese ē'regjistrohem nga UP e nuk me pranoj ne UT, aher 3 vite qe i kam kry ne UP me shkojn kot


----------------------------------------
[B]Paramimik ![/B]
PMUsers Website
Top
alboholic
Postuar nė: 15.01.2011, 21:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2435
Antari Nr: 17460
Bashkangjitur: 20.09.2008 Citim (dr.Dugi @ 15.01.2011, 21:18)
T'falemnderit albo, ama duhet te jem i siguruar qe a pranohem me te vertet se nese ē'regjistrohem nga UP e nuk me pranoj ne UT, aher 3 vite qe i kam kry ne UP me shkojn kot

VLLA nuk tha asnje te crregjistohesh
e ben kerkesen ne deknat
per certifikat te notave qe i ke mare ne up
certifikat qe je student i UP-s
dhe konkuron ne tirane
nese te pranojn ateher i mer krejt dokumentet
nese ste pranojn pse me u cregjistru


----------------------------------------
Alboholic 4 ever
41° 10′ 39″ N, 20° 40′ 44″ E
PMMSN
Top
Jerenim
Postuar nė: 15.01.2011, 21:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 25023
Bashkangjitur: 09.05.2010Vetem te njofshem po te kesh ..menjeher ban transferimin...!!?


----------------------------------------
E keqja nuk ėshtė vepėr vetėm e atij i cili e shkakton por edhe e atij, i cili ka pasur mundėsi qė ta pengojė dhe nuk e ka penguar
PM
Top
alboholic
Postuar nė: 15.01.2011, 21:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2435
Antari Nr: 17460
Bashkangjitur: 20.09.2008 Citim (Jerenim @ 15.01.2011, 22:22)
Vetem te njofshem po te kesh ..menjeher ban transferimin...!!?

ska nevoj te njofshem, $$$ e krejt te bohen te njofshem


----------------------------------------
Alboholic 4 ever
41° 10′ 39″ N, 20° 40′ 44″ E
PMMSN
Top
dr.Dugi
Postuar nė: 16.01.2011, 19:03
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 44
Antari Nr: 24992
Bashkangjitur: 05.05.2010Ju falemnderit per informaten qe me dhet !


----------------------------------------
[B]Paramimik ![/B]
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio