Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cst Faculty Student Recruiting Project
webm
Postuar nė: 06.03.2006, 17:48
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Pershendetje,

Si attachment e keni nje tekst ku do te shihni gjuhet programuese qe kerkohen per kycje ne projektin per rekrutim te studenteve te Fakultetit te Shkencave Kompjuterike. Ne bashkepunim me mua si Local Manager i ketij projekti ju propozoj qe te zgjedhim disa tema programimi to moduleve konkrete apo pjese te vete projektit te cilat mund te shfrytezohen si punime diplomike (Capstone Projects) per studentet e vitit te katert dhe te cilat do ti punonin gjate disa muajve te ardhshem. Te njejtit pastaj do te “provoheshin” ne programimin e platformave te kerkuara dhe me rezultatet e treguara do te jeni si kandidate me potencial per punesim apo do te kene mundesine qe me kontrate te punojne ne projekte te ngjashme ne interes te kompanise. Per instrukcione, keshilla, literature, pershkrim te detyrave dhe softwer adekuat qe studentet do te kene nevoje kompania eshte ne gjendje tju siguroje te njejtat.
Shpresoj ne pergjigje sa me te shpejte.

Me Respekt,
Rufat OSMANI

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 632 )
Datotekat e bashkangjitura  announcement.doc


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio