Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lexoje,kuptoje,shmange!
sebar
Postuar nė: 06.02.2011, 00:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 354
Antari Nr: 26047
Bashkangjitur: 05.02.20111) largoje ate te keqe qe te vjen ne mend;
2)nese nuk e ben dot ajo do te kthehet ne nje mendim, atehere largoje ate mendim;
3)nese nuk e ben atehere ajo do te behet nje deshire, atehere luftoje ate;
4)nese nuk e ben atehere ajo do te shnerrohet ne nje qellim dhe pasion,
5) e nese nuk e largon, ajo do te kthehet ne nje veprim;
6)nese nuk i kundervihesh shpejt me nje veprim te kundert,atehere ajo do te behet nje zakon, e atehere do ta kesh te veshtire te largohesh prej saj....----------------------------------------
Kur je gėzuar lavdėroje Allahun,
Kur je nė vėshtirėsi lutju Allahut,
Kur ke dhimbje beso Allahun,dhe
Nė ēdo moment falėnderoje Allahun.
PMMSN
Top
Mikesha.
Postuar nė: 06.02.2011, 01:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1223
Antari Nr: 23654
Bashkangjitur: 07.11.2009smil3dbd4d4e4c4f2.gif Like Like Like Like Like Like


----------------------------------------
..Te ndegjosh nje Mike nuk eshte ASNJEHER kohe e humbur!!!!..

"Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur."
PM
Top
sebar
Postuar nė: 06.02.2011, 01:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 354
Antari Nr: 26047
Bashkangjitur: 05.02.2011 Citim (Mikesha. @ 06.02.2011, 02:34)
smil3dbd4d4e4c4f2.gif Like Like Like Like Like Like

Flm smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kur je gėzuar lavdėroje Allahun,
Kur je nė vėshtirėsi lutju Allahut,
Kur ke dhimbje beso Allahun,dhe
Nė ēdo moment falėnderoje Allahun.
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio