Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Universiteti I Gentit Ne Belgjike Ofron Burse.
webm
Postuar nė: 07.03.2006, 14:25
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Te nderuar,

Dua t’ ju informoj se Universiteti i Gentit ne Belgjike ofron burse per studime posdiplomike dhe doktorature.
Afati i fundit per aplikim eshte 10 Prilli 2006.
Per cdo informate, ju lutem mos hezitoni te me kontaktoni.


Me respekt,
Miranda Sabriu
Office of Research and International Relations
South East European University
Ilindenska bb
1200 Tetovo
R. Macedonia

Tel:+389(0)44356115
+389(0)44356000
Fax:+389(0)44356001
e-mail:m.sabriu@seeu.edu.mk


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio