Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cka i mungon USHT-se?
the lider
  Postuar nė: 19.10.2006, 20:24
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 19
Antari Nr: 3445
Bashkangjitur: 19.10.2006studente koleg, dua qe te shkruajm bashk me gjith se cka ofron USHT-ja dhe cka mendoni se duhet te ndryshj Rektorati dhe Unioni i Studenteve te Usht-se
PM
Top
the lider
Postuar nė: 19.10.2006, 20:29
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 19
Antari Nr: 3445
Bashkangjitur: 19.10.2006cka duhet te ofroj ky universitet?
cka duhet te ndryshoj?
ku duhet te veprohet sa me shpejt, pse?
a ka korupsion, ku?
a ka hater?
kuptohet neper provime, administrat dhe cdo gji qe eshte ne lidje me universitetin
sjellja e profesoreve?
etj
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė: 19.10.2006, 22:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006USHT-ja duhet te punsoj vetem antaret e PDSH kaq mendoj
PM
Top
andy
Postuar nė: 19.10.2006, 23:22
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Njomza_22


Nuk oshte nji pergjigje qe kerkon the lider, po duhet pak ma me vend te folish ose mos fol hiq, se nuk oshte punsu asnji antar i PDSH-se deri tash edhe nuk do punesohet. Po do punesohen njerez qe meritojn te jene ne kete Universitet. Do marin vendime disa asistent te cilet per shkak se pse nuk kane qene anetar te bdi-se nuk ju eshte dhene vendimi. A vendim kan mar asistentet e bukura dhe anetaret e bdi-se


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
Terroristi
Postuar nė: 20.10.2006, 01:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Ka te drejt NJOMZA dhe cdo kush tjeter te shpreh at mendimin e vet dhe at revolt dhe sa i perket se do te marin vendime disa asistent te cilet nuk kan qen ne BDI dhe nuk paskan mar vendim tash ata qe kan qen BDI jan shkarkuar nga postet dhe do te emrohen ata qe jan PDSH keshtu qe NJOMZA plotesisht ka te drejt se cka ben PDSH edhe shkau nuk ban ?????!!!!!!!!!!!


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
endriti
Postuar nė: 20.10.2006, 11:19
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 3405
Bashkangjitur: 17.10.2006 Citim (Terroristi @ 20.10.2006, 01:59)
Ka te drejt NJOMZA dhe cdo kush tjeter te shpreh at mendimin e vet dhe at revolt dhe sa i perket se do te marin vendime disa asistent te cilet nuk kan qen ne BDI dhe nuk paskan mar vendim tash ata qe kan qen BDI jan shkarkuar nga postet dhe do te emrohen ata qe jan PDSH keshtu qe NJOMZA plotesisht ka te drejt se cka ben PDSH edhe shkau nuk ban ?????!!!!!!!!!!!

Ups cka ban PDSH as shkau nuk ban, mire pra nese ashtu ti mendon se do te behet, atehere skemi se cfare te themi tjeter vetem te themi se PDSH mori shkolle prej BDI-se, dmth ate ce se ben as shkau e ben BDI. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

A sa per Njomzen, nuk kemi nevoje per fjalet e urta qe i shpik ti smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 20.10.2006, 11:55
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006 Citim (andy @ 19.10.2006, 23:22)
Do marin vendime disa asistent te cilet per shkak se pse nuk kane qene anetar te bdi-se nuk ju eshte dhene vendimi. A vendim kan mar asistentet e bukura dhe anetaret e bdi-se

te lumte menja e dora qe e shkrujte!

u befte sa me shpejt kshu i dashur koleg! Kte po presim!
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 20.10.2006, 19:20
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006populli thot

SHKOJ JONUZI ERDH DOMUZI....


mjerret ne me kend kemi te bejme dhe nga kush shpresojme se do beje dicka per te miren e studenteve dhe popullit...


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė: 20.10.2006, 22:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Kush eshte zedhenes i USHT-se? ANDY kur te kuptosh kete ateher me revulto dhe me thuaj pse them ashtu.
PM
Top
Strugani
Postuar nė: 21.10.2006, 00:00
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 1122
Bashkangjitur: 09.05.2006ANDY Thote: A vendim kan mar asistentet e bukura dhe anetaret e bdi-se

Andy; A mund te thuash se cilat asistente te bukura ka mare vendim pa i takuare nje gje e tille? dhe pse ka mare? Dhe a eshte shkarkuare tani a jo? deshiroj qe te tillat te shkarkohen sa me pare se universiteti nuk eshte shtepi publike qe dikush te perfitoje nga "bukuria"

Ju faleminderit

PM
Top
dajki
Postuar nė: 21.10.2006, 01:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006mos u zgjanonu shuuum,,,,tema ke per USHT-ne e jo per pdsh e bdi.

E vetmja gje qe duhet bere ne ket Universitet eshte qe ti ruhet titulli qe e fitoi me gjak : Universitet shteteror dhe i pavarur (sovran).,e jo te na bashkojn me Shtulin sic e kan ne plan "SHARSKITE BRADI"

rrespekt


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
Strugani
Postuar nė: 21.10.2006, 02:35
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 1122
Bashkangjitur: 09.05.2006kush dhe prej ciles dege eshte shkarkuare? Asistente ose profeosre?
PM
Top
Plaku_i_urte
Postuar nė: 21.10.2006, 22:13
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 46
Antari Nr: 3489
Bashkangjitur: 21.10.2006Pik se pari ju pershendes te gjitheve,
E shikoni qe jam anetar i ri, ndoshta nga nick name ju dukem "plak" smil3dbd4d4e4c4f2.gif ... me teper qe me shtyu qe te shkruaj ne kete teme, eshte ceshtja sepse shum studente e lidhin shkollimin apo arsimimin me politiken ... te pakten JU Studentet duhet te distancoheni nga kjo gjendjej ... dhe JU te jeni ato qe te mos vije politizimi i Univerzitetit, sepse ne folene e dijes te drejten dhe vendin e ciceronit duhet ta mbaje ai qe e meriton dhe jo ndonje i cili se meriton jo me pak por as veten e ti ... Prandaj ju bej thurrje JU studenteve qe jeni te prekur nga kjo gjendjej ti distanconi keto raste ... te beni presion qe te mos vije deri ne politizimin e fakultetit ...
Une kisha edhe dicka ... cka do te ndodhi me ato intelektuale qe nuk i perasin asnje partie ... kur dhe ku duhet te punesohen ato??? apo patjeter duhet te behen servile te ndonje partie per te siguru nje vend pune?!!!
Mua me te vertet me prekin disa gjera qe ndodhin atje ... por shpresoj se cdo gje do te rregullohet dhe lus zotin qe te mos vije deri te politizimi i UT-se

Mbetshi te pershendetur
PM
Top
fotoni
Postuar nė: 25.10.2006, 09:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 144
Antari Nr: 350
Bashkangjitur: 26.06.2005USHT-se i duhet respekti dhe perkushtimi i te gjitheve, pa perjashtuar aftesite menaxhuese e kompetenteve ne kete institucion te shenjte...
PMMSN
Top
transparenti21
Postuar nė: 25.10.2006, 17:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006perfundimisht i duhet nje rektore qe nuk do tja nin per poltik, e as per te holla ( miljona) nje njeri qe te pakten din te udhheq dhe pa pas te kalume te dyshimt...
te nderuar ju haroni se ne fund te fundit i duhen student te forte te cillet nuk do ti intereson per te mare vetem note DIJA tek ai do te jete mbji te gjitha...
ndohsta behet mire ne "Kosoven e lire" ...
hajt se duhet me msu nuk kam koh se pata ende me shkrujt...
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio