Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Uēk Faleminderit - www.Facebook.com, Shikoni mbi 1200 Foto te Uēk
uck_flm
Postuar nė: 07.02.2011, 19:45
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 26022
Bashkangjitur: 31.01.2011Pershendetje te gjitheve,

Ju lutemi bashkangjitu edhe ti dhe behu pjese e shoqeris per faleminderim dhe kontributin e Uēk-se dhene Kosoves.
Mund ti shikoni, komentoni mbi 1200 foto te ndryshme te cillat cdo dite e ma shum po rriten.
Jemi ne pergaditjen e nje web faqe.
E cilla do te permbaj:
Foto
Muzik patriotike
Video te luftes
Histori
Filma Shqiptar
dhe shum befasir tjera.

Behu pjes dhe bashkangjitu ne www.facebook.com - Uck Faleminderit.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001873743965
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio