Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> LARG PUSHTETARVE DHE ISLAMISTEVE, PUSHIM DHE QETSIM
thunder
Postuar nė: 07.02.2011, 23:54
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 33
Antari Nr: 25956
Bashkangjitur: 17.01.2011o popull i dashur keni nevoj per pushim nga vehabistet dhe pushtetaret qe e kan jeten vetem INTERES NE NJI MNYR EDHE DHEUN NDER KEMB TA VJEDHIN SIQ THOT POPULLI keshtu qe ju lus qe te jeni ma larg atyre njerzve faleminderit per mirkuptim smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8aceb829c5f.gif
PM
Top
wolfy
Postuar nė: 07.02.2011, 23:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2592
Antari Nr: 23701
Bashkangjitur: 12.11.2009vallah mkeni lodh me kto tema palidhje..

mos me keckupto thunder.. por met vertet jan tepru..

nejse.. kalofshi mire "n'debat"


----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 08.02.2011, 07:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007 Citim (thunder @ 08.02.2011, 00:54)
o popull i dashur keni nevoj per pushim nga vehabistet dhe pushtetaret qe e kan jeten vetem INTERES NE NJI MNYR EDHE DHEUN NDER KEMB TA VJEDHIN SIQ THOT POPULLI keshtu qe ju lus qe te jeni ma larg atyre njerzve faleminderit per mirkuptim smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8aceb829c5f.gif

Ku don te dalish me kete muhabet ti...fundja, xhi don t gllumirish be shoch....

Vetem ketu ne forum llamatni kotekot...a ne jeten e perditshme ini ma beter se kto xhi i ke permend...haj mjaftni mo...


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
thunder
Postuar nė: 08.02.2011, 10:06
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 33
Antari Nr: 25956
Bashkangjitur: 17.01.2011o i nderuar te cilit subjekt i perket ti quj ashtu ata jon njerz hajdut qe te vjedhin q do gje
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio