Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (9) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Seks para kafesė? Po!
Trishtimi
Postuar nė: 08.02.2011, 15:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Neyse Packi s`po t`lus me se po m`vjen merzi ha ha ha .

Asi nime e kom mos folni piss n`ket teme se s`po ju ka hije se ktu ka edhe fmi.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
packs
Postuar nė: 08.02.2011, 15:32
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Paramendoni (me falni se shume paramendoj situata gjithe) ;

Paramendoni me qene kusht per me pi kafe , ma perpara me bo seks. Kur t'kishim dale kafe

Une: "A je mire, ca bane"
Ai/Ajo :"Qe seks caty, ti ?"

smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
packs
Postuar nė: 08.02.2011, 15:33
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Trishtimi @ 08.02.2011, 16:29)
Neyse Packi s`po t`lus me se po m`vjen merzi ha ha ha .


Ani mor. smil3dbd4d75edb5e.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
alvin
Postuar nė: 08.02.2011, 15:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (packs @ 08.02.2011, 16:32)
Paramendoni (me falni se shume paramendoj situata gjithe) ;

Paramendoni me qene kusht per me pi kafe , ma perpara me bo seks. Kur t'kishim dale kafe

Une: "A je mire, ca bane"
Ai/Ajo :"Qe seks caty, ti ?"

smil3dbd4daabd491.gif

Hahahhaha packs, realizoje ti atė projektin tėnd tė postimit ca mė lartė, se gjithēka po e lidh me seksin smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 08.02.2011, 15:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007A ka mbet dikush shtatzan ketu a ende jo?


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Trishtimi
Postuar nė: 08.02.2011, 15:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (packs @ 08.02.2011, 16:33)
Ani mor. smil3dbd4d75edb5e.gif

PAck a Pi don nje Kaffe moj smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
packs
Postuar nė: 08.02.2011, 15:35
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (alvin @ 08.02.2011, 16:33)
Hahahhaha packs, realizoje ti atė projektin tėnd tė postimit ca mė lartė, se gjithēka po e lidh me seksin smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Jo bre po nuk ka lidhje. Tema eshte edhe po kam qejf me ba hajgare. smil3dbd4e5e7563a.gif

Thojne "kurgjo s'ka prej atyne qe flasin". smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 08.02.2011, 15:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Auhhh me ja nis sa kafen e pij ske hesap me bo seks qyyyy


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
packs
Postuar nė: 08.02.2011, 15:42
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Hornets @ 08.02.2011, 16:36)
Auhhh me ja nis sa kafen e pij ske hesap me bo seks qyyyy

Mos fol kshtu se eshte marre.... smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
thunder
Postuar nė: 08.02.2011, 15:48
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 33
Antari Nr: 25956
Bashkangjitur: 17.01.2011 Citim (Burrnesha @ 08.02.2011, 14:12)
A vlenė kjo edhe pėr ata qė s'pijnė kafe n'mengjes? Vetėm ēaj dhe lėng frutash?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

hahahah ata qe nuk pin kafe duhet me vrapu e jo me ba sex ne mengjes hahahah smil4a8acf219332d.gif
PM
Top
ArbenH.
Postuar nė: 08.02.2011, 15:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 145
Antari Nr: 26059
Bashkangjitur: 07.02.2011 Citim (Burrnesha @ 08.02.2011, 14:12)
A vlenė kjo edhe pėr ata qė s'pijnė kafe n'mengjes? Vetėm ēaj dhe lėng frutash?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

atehere ato duhet ti pish para, qe te konpenzosh sasine e djerseve :D:D
PMMSN
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 08.02.2011, 15:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Hornets @ 08.02.2011, 16:36)
ske hesap me bo seks qyyyy

-Djali i ri me fol kshtu smil3dbd4d8676346.gif Eh me kon ne moshe tonden ma mire mos me fol hic smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
ßina
Postuar nė: 08.02.2011, 16:07
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (alvin @ 08.02.2011, 16:24)
Ej vėrtet nuk e kisha menden, po mė detyrove tė porosis njė makijato tė madhe.Seksin e mėngjesit e realizova nė mėngjes smil3dbd4d4e4c4f2.gif  smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Sa mire qe nuk e ke realizu ne mbremje, se nuk ish kane e mengjesit. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Nime Alvin ti a veq ne mengjes pin kafe a? smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ßina nė 08.02.2011, 16:10


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
ßina
Postuar nė: 08.02.2011, 16:09
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (NoLimit @ 08.02.2011, 16:34)
A ka mbet dikush shtatzan ketu a ende jo?

Mas 9 mujve do te shihen rezultatet. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ßina nė 08.02.2011, 16:10


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 08.02.2011, 16:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (ßina @ 08.02.2011, 17:07)

Nime Alvin ti a veq ne mengjes pin kafe a? smil3dbd4e5e7563a.gif

-Ka potencial dhe oreks tė madh pėr "kafe" dhe them se 2 herė pi gjate dites.

-Ps.Edhe ti ne ate temen qe ishte per kafe,duket se i do shume smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top

Topic Options Faqe: (9) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio