Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      AktivitetFaqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Me fat Bajrami
ardi_pr
Postuar nė: 21.10.2006, 00:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006
Te gjithe besimtareve musliman ju uroj festen e Bajramit, njekohesisht lus Allahun e madheruar qe te na kete pranuar muajin e Agejrimit Ramazanin!


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
dajki
Postuar nė: 21.10.2006, 01:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006AMIN

Nje urim dhe lutje te till ua percjell edhe un (dajki) te gjith besimtareve Musliman.
Allahu kabull agjerimin,dhe Urime Festen e Bajramit


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
INDEXI
Postuar nė: 21.10.2006, 12:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 569
Antari Nr: 3362
Bashkangjitur: 15.10.2006Zoti xh.sh. e befte jeten tone shembull per te tjeret.Na mundesoft qe ta shohim dhe ta ndjejme kenaqesine e xhennetit.Inshalla eshte ky Bajrami i fundit ku Kosova te jete me status te pazgjidhur.O All-llah mundesoja pavarsine popullit tim te dashur.Urime dhe me fat festa e madhe e Bajramit te gjithe atyre qe kane agjeruar muajin e madheshtive...
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 21.10.2006, 13:15
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Gjithashtu edhe nga une personalisht ju juroj te gjithve antarve dhe vizitorve te faqes studentore Festen e Bajramit


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
fancy_boy
Postuar nė: 21.10.2006, 21:20
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Te Gjith Besimtarve te fese Islame Qe agjeruan RAMAZANIN inshalla ALL-LLHU xh.sh. Va boft kabul Agjerimin.

Gjithashtu te gjith vizitorve te Faqes Me te madhe STUDENTORE www.studentet.info ju Uroj Diten e Bekuar Te Fiter BAJRAMIT.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
webm
Postuar nė: 21.10.2006, 22:02
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Urime edhe nga ana ime per te gjithe!


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top
Uki
Postuar nė: 21.10.2006, 22:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 233
Antari Nr: 2386
Bashkangjitur: 26.08.2006Urime Festa e Fiter Bajramit e gezofshi te gjithe me plot harmoni dhe dashuri!
PM
Top
Blerim
Postuar nė: 22.10.2006, 02:05
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Me Fat festa e Fiter Bajramit, Zoti ja u pranofte agjerimin!


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
spartacus
Postuar nė: 22.10.2006, 09:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006Urime Festa e Bajramit, Allahu xh.sh. ua befte kabull agjerimin.
Ju deshiroj shendet dhe cdo te mire ne jete....

Me Respekt nga Spartacus
PM
Top
Terroristi
Postuar nė: 22.10.2006, 12:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Urime Festa e Bajramit, Allahu xh.sh. ua befte kabull agjerimin.


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 22.10.2006, 14:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006Dhe shume urime nga une per shume nga ju.ALLAHU xh.sh NA NDIHMOFT


----------------------------------------
???
PMYahoo
Top
LirimShabani
Postuar nė: 22.10.2006, 15:02
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006A.Selmani

don'wt worry, be happy...tomorow will be the worst....

ME FAT FESTA E BAJRAMIT TE GJITH PJESTAREVE TE BESIMIT ISLAM...


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
didi
Postuar nė: 22.10.2006, 20:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 87
Antari Nr: 27
Bashkangjitur: 01.12.2004Urojm qe cdo besimitar te ndjej gezimin e kesaj feste te madheruar, Urojm qe viteve tjera te shkon duke u minimizuar nr. i atyre qe per kte fest madheshtore e kan veshtir te gjejn nje grusht miell per tgatuar nje embelsir qe kte gezim ta ndjejn dhe femijet e tij. Uroj qe te jemi sa me sy hapur dhe sa me zemergjer qe ti nshtrim doren njeri tjetrit qe spaktu ne ditetet e gzimit te jemi tbarabart i varfuri me te pasurin qe se paku ne kte dit te bekuar edhe ai varfanjaku te mbush sofren dhe mbath gjera me tcilat do ndjehet i gezuar.
Urime per shum vjet FITER BAJRAMI


----------------------------------------
Neser rezikon ke gjasa te humbasesh, e nese nuk rezikon i humbur je ..!!
PMEmail PosterUsers Website
Top
klanizemunit
Postuar nė: 22.10.2006, 23:30
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 1108
Bashkangjitur: 03.05.2006urime edhe nga un te gjith muslimaneve dhe poashtu gjith antareve te studentet.info
PMMSN
Top
vienna-boy
Postuar nė: 24.10.2006, 08:01
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 39
Antari Nr: 3319
Bashkangjitur: 13.10.2006Paqa dhe meshira qofshin mbi ju, zoti jau boft kabull Ramazanin dhe : urime festen e fiter Bajramit dhe gjitha tmirat ne jet. smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio