Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Tju Tregojm tradhtarve se ne jemi Kombi Shqipetar, le ta msoj alvini Shqiptarin
Boss76
Postuar nė: 16.02.2011, 20:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008Ne jemi komb Jo(pleme)


http://www.youtube.com/watch?v=NJw99XZzQz4&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=NJw99XZzQz4&feature=related


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Boss76 nė 16.02.2011, 20:53


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
Boss76
Postuar nė: 16.02.2011, 20:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008
http://www.youtube.com/watch?v=Q3kWKBAz0hs
http://www.youtube.com/watch?v=HPANm1Dyiws


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Boss76 nė 16.02.2011, 20:58


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
Boss76
Postuar nė: 16.02.2011, 21:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008
http://www.youtube.com/watch?v=BQYT1XjxkVQhttp://www.youtube.com/watch?v=UQUGPo-fe9U&feature=related


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
trandafile
Postuar nė: 16.02.2011, 21:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2202
Antari Nr: 25727
Bashkangjitur: 05.12.2010Krenare qe jam shqiptare. Shqipėri tė dua ♥
Shqiperinė e dua se jam shqipetar ♪♪♪♪... Kosovėn e kam nė zėmer ♥ se jam kosovare smil3dbd4d6422f04.gif ♪♪♪♪♪..♥


----------------------------------------
Pėrgjithmonė SHQIPE e KRENARE:))))

A jeni edhe ju?!

-5-
PM
Top
Boss76
Postuar nė: 16.02.2011, 21:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008 Citim (trandafile @ 16.02.2011, 22:30)
Krenare qe jam shqiptare. Shqipėri tė dua ♥
Shqiperinė e dua se jam shqipetar ♪♪♪♪... Kosovėn e kam nė zėmer ♥ se jam kosovare smil3dbd4d6422f04.gif ♪♪♪♪♪..♥

smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8acd602a050.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
Boss76
Postuar nė: 16.02.2011, 21:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008

Ja vlen ēun Lajēi te ndegjohet

http://www.youtube.com/watch?v=R0SJ3ANnFwg&feature=related


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 17.02.2011, 00:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008I NDERUAR SHUM I RESPEKTOJ BOSS76 MOS E LEJO VETE TE MANIPOLOJ TE TJETER STAFI I FORUM KA NI SENAT TE SHENDOSH TE MIRE KREJT ADMINA JAN TE MIRE JAM MIRE NJOHES NDAJ TYRVE


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
kombi
Postuar nė: 17.02.2011, 00:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008 Citim (trandafile @ 16.02.2011, 22:30)
Krenare qe jam shqiptare. Shqipėri tė dua ♥
Shqiperinė e dua se jam shqipetar ♪♪♪♪... Kosovėn e kam nė zėmer ♥ se jam kosovare smil3dbd4d6422f04.gif ♪♪♪♪♪..♥

Kosoven e ke ne zemer se je SHQIPEARE jo "kosovare" smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
Mr.Ferati
Postuar nė: 17.02.2011, 00:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 52
Antari Nr: 26065
Bashkangjitur: 08.02.2011Per ksi burrash ka nevoj Shqiptaria


----------------------------------------
Jepi njeriut nje peshk dhe e ke ushqyer per nje dite; mesoje njeriun te peshkoje, dhe e ke ushqyer per gjithe jeten...
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 17.02.2011, 00:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008NE DUHET VET TA NDALOJM FJALOR TE EGER NGA VETEVETJA NUK ESHT NEVOJA TE REAGOJ ADMINA NE QDO MINUTE DUHET VET TA KUPTOJ PAK


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 17.02.2011, 00:26
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010A gje me te bukur se tjesh Shqiptar. smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 17.02.2011, 00:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008boss76,ne jemi gjith vllezer ne forum zdua fjalor anti shqiptar ne forum alvin a shqiptar,me respekt


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Boss76
Postuar nė: 17.02.2011, 01:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008 Citim (EDI.RAMA @ 17.02.2011, 01:28)
boss76,ne jemi gjith vllezer ne forum zdua fjalor anti shqiptar ne forum alvin a shqiptar,me respekt


Edi gjat koh jam ne ket forum, skam qen shum aktiv me arsyje se kam pa padrejtsi,edhe askend se kam ofendu, mirpo kur

dikush e mohon kombesin e vet sem pengon fare, e dikush sen ma ndron kombesin, nese ai(alvini)

eshte apo i perkrahen shikjet mos te thot Ne sjemi popull,ne jemi pleme. ēka i bjen kjo???

Kesij kalibi burash duhen ne popullin ton. jo qe mohojn kombesin!!!


ja vlen te shiqohet


http://www.youtube.com/watch?v=VO3cbiPyJuk


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 17.02.2011, 01:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (Boss76 @ 17.02.2011, 02:04)
Edi gjat koh jam ne ket forum, skam qen shum aktiv me arsyje se kam pa padrejtsi,edhe askend se kam ofendu, mirpo kur

dikush e mohon kombesin e vet sem pengon fare, e dikush sen ma ndron kombesin, nese ai(alvini)

eshte apo i perkrahen shikjet mos te thot Ne sjemi popull,ne jemi pleme. ēka i bjen kjo???

Kesij kalibi burash duhen ne popullin ton. jo qe mohojn kombesin!!!


ja vlen te shiqohet


http://www.youtube.com/watch?v=VO3cbiPyJuk

SHKO ALVIN KEM NDER ME TE MIRE NE FORUM KA DHEN SHUM KUNTRIBUT NE FORUM JEM NE DEMOKRACI QDO KUSH KA TE DREJT TE FLAS KETU JEM NE LIRI TE SHPERHESuk kem nevoi per video i kemi pa
boss76

Ky postim ėshtė ndryshuar nga EDI.RAMA nė 17.02.2011, 01:08


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Boss76
Postuar nė: 17.02.2011, 16:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008 Citim (EDI.RAMA @ 17.02.2011, 02:07)
SHKO ALVIN KEM NDER ME TE MIRE NE FORUM KA DHEN SHUM KUNTRIBUT NE FORUM JEM NE DEMOKRACI QDO KUSH KA TE DREJT TE FLAS KETU JEM NE LIRI TE SHPERHESuk kem nevoi per video i kemi pa
boss76

EDI kjo i ngjan si puna e frymarjes(oksigjenit), ti perkujtojm ndodhit e kombit se ja vlen,sa ma shum ti kujtojm aq me te fort behemi.

nese ti ste peqen mos i shiqo,


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio