Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime 3. Vjetori i Pavarsis te Kosoves
GAZETARI23
Postuar nė: 16.02.2011, 22:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007Uroje Popullin e Kosovės me rastin e trevjetorit tė Pavarėsisė.

URIME PAVARISIA NGA UNE GAZETARI 23


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 16.02.2011, 23:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9361
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Haj URIME na qoft KREJTVE smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 16.02.2011, 23:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8117
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008UROJ NGA ZEMRA PAVARESINE E KOSOVES EDHE KOSOVARVE SHTET E TYRVE TE PAVARUR ME SHUM SAKRIFICA


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 17.02.2011, 01:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8117
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008http://www.facebook.com/

Ky postim ėshtė ndryshuar nga EDI.RAMA nė 17.02.2011, 01:38


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Makiavelli
Postuar nė: 17.02.2011, 07:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 154
Antari Nr: 25368
Bashkangjitur: 02.07.2010Urime pavarsija dhe i uroj Kosoves progres dhe integrim sa me te shpejt ne EU. Sidomos uroj qe te hapen punesime te reja sepse gjendja ekonomike nuk eshte aq e mir atje. Urime!


----------------------------------------
LIVE
YOUR
STYLE
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 17.02.2011, 08:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007Urime


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
TONI-TE
Postuar nė: 17.02.2011, 08:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 281
Antari Nr: 19499
Bashkangjitur: 12.01.2009Urime edhe nga une,dhasht zoti qe se shpejti te festojm edhe bashkimin kombetare.
PM
Top
prespa
Postuar nė: 17.02.2011, 09:15
Quote Post


Above&Beyond
*****

Posti: Antarė
Postime: 2570
Antari Nr: 25519
Bashkangjitur: 29.10.2010Urime..


----------------------------------------
Ti mendon se je vetėm njė guaskė, por nė tė vėrtetė, tek ti ėshtė gėrshetuar njė botė e tėrė!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 17.02.2011, 09:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 17991
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Urime,shendet lumturi dashuri,dhe pare me shum


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
ßina
Postuar nė: 17.02.2011, 09:34
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8249
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Urime, ishalla tash e tutje niveli i korrupsionit bie dukshem, pastaj kur nuk ka korrupsion kemi vetem te mira.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ßina nė 17.02.2011, 09:34


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Burrnesha
Postuar nė: 17.02.2011, 11:45
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010S'di a tė them urime, apo ēfarė, mirėpo festofshi mirė, ju qė do festoni, ndėrsa ata qė mbajnė kėtė shtet, shpresoj qė do t'punoni, qė 30 vjetori tė na gjejė me kushte mė tė mira se sot...
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 17.02.2011, 11:52
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Ma gėzofshi pavarėsin! smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 17.02.2011, 11:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007HBD Kosove ..:D
Njerez qe ta duan t'miren afer vetes, edhe bashkim sa me t'shpejte me pjesen tende tjeter -- ky eshte urimi me i mire per ty.


p.s: Statusi im n'fb smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
Nėntori
Postuar nė: 17.02.2011, 11:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 105
Antari Nr: 25673
Bashkangjitur: 27.11.2010Urimi ma i madh per Kosoven do te ishte te punojm gjith ne ndertimin e saj.


----------------------------------------
Pėr me fol me vetveten, bashk biseduesi duhet te jet intelegjent...
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 17.02.2011, 12:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9173
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Urime Urime ku do qe jeni shqiptar....

Staffi mendoj qe u desht me ja dhen nje minidizajn forumit siq po e beni ate ne gjdo feste por neyse keni qen te nxen.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio