Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nese Gruja Ju Tradheton Me Kolegun Cka Do Kishi Be
Diellza
  Postuar nė: 19.02.2008, 10:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 547
Antari Nr: 13318
Bashkangjitur: 01.02.2008Kjo eshte teme me shume per djemt po mund te pergjigjen edhe vajzat.
Sikur te kishit gruan ne pune dhe nje dite kuptoni se ajo ju tradhton me nje koleg te saj dhe ju keni dal ne dark po me at koleg apo keni cene ne shtepi te tij dhe ne fund kuptoni se ajo ju tradhton me te si do vepronit???

E ceka kete teme se eshte problemi qe po ndodh dhe un jam ajo qe shoh rastin apo e kam ndegjuar kete rast nuk ka lidhje.Un si vajz e kam te rende ta besoj kete fakt po kjo ndodh - vetem mundohem te largoj duke thene qe ajo eshte jeta saj private. Nuk mund te nderhyj askush se ka te drejt c'te don te vepron me jeten e saj .
Do e kishit lene te vazhdon si me pare do ishit ndare prej saj apo si do kishit vazhdu me tutje ? ? ? ? ? ?
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 19.02.2008, 11:12
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006Me duket budallallek qe te konsiderohet jete private kjo qe thoni ju Diellza perdersia ajo ka nje burr dhe ik ne shtrat edhe tek nje tjeter.


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
dubai2008
Postuar nė: 19.02.2008, 11:22
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 13692
Bashkangjitur: 16.02.2008E po per ket Islami e ndalon perzirjen meshkujt me femra, behuni musliman te mir dhe nuk do keni keso problemesh.
PMMSN
Top
Diellza
Postuar nė: 19.02.2008, 11:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 547
Antari Nr: 13318
Bashkangjitur: 01.02.2008Po edhe une mendoj se nuk eshte e drejte dhe eshte mekat ate qe e ben po perderisa nuk mundem te bej asgje reth kesaj ceshtje me ka mbet vetem ajo fjale.....

Se fundja ajo do pergjigjet per punet e veta, secili c'ben ne kete jete ka per tu pergjigjur para Allahut xh.sh.
Mendoj qe kjo thenie me ka ndihmu te mendoj keshtu:
Kush ia mbulon ( nje te mete ) muslimanit, All-llahu atij do t'ia mbuloje ne kete dhe ne bote tjeter. All-llahu do t'i ndihmoje robit, derisa ai t'I ndihmoje vellait te vet. Kush ndjek rrugen qe ne te te kerkoje dituri, All-llahu do t'ia lehtesoje atij rrugen deri ne Xhennet.
PM
Top
zeshkani
  Postuar nė: 19.02.2008, 11:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Shum teme e nxet kana kjo po ishalla nuk i ndodh askujt se ...
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
obama
Postuar nė: 19.02.2008, 12:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 237
Antari Nr: 13613
Bashkangjitur: 12.02.2008Eshte veshtire qe ne ate rast t'ia falish gruas dhe te vazhdosh te jetosh prap me te. Por ende me tragjike eshte sjellja e kolegut, i cili perkunder faktit qe mban kontakte intime me gruan, bile bile edhe ne dark del me ty, apo te pranon ne shtepi. Dhe kjo i vjen sikur ai tallet me ty. Prandaj denimin me te madh duhet ta merr pikerisht kolegu i saj.
PM
Top
Diellza
Postuar nė: 19.02.2008, 12:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 547
Antari Nr: 13318
Bashkangjitur: 01.02.2008

Edhe un mendoj qe nuk duhet falur asaj po qe se e kupton po duhet te ndahet prej saj. Te sheh ateher ajo si do mbetet vet , se edhe aj tjetri nuk don ta shkatron familjen per kete se e ka sigurisht vetem humbje kohe.
Keto njerez edhe Allahu i mallkon ......
PM
Top
Anda
Postuar nė: 19.02.2008, 12:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 702
Antari Nr: 13432
Bashkangjitur: 05.02.2008Djellza po e marrim nese ndihemi ne gjinia femrore te trathtuara nga ana e kundert.
Jo,une me len me vazhdu si me pare jo.Une s'do kisha vazhduar me jetu me me te,nuk e di por sme duket e arsyeshme te vazhdoj me te kur e di qe ai s'esht i knaqur me mua sepse ne te kunderten s'do me kishte trathtuar.
E ofenduar do te isha per kohen sa s'kam dit se ē'po ndodh rreth meje,e atehere kur do e zbuloja te verteten aspak me,te pakten nuk mund te thone me se po me mashtrojne.E sa per t'ia falur nuk e di ē'te them,lutem te mos me ndodhe se s'ma merr mendja qe mund te falja diqka te tillė.
Eshte shum e drejte qe askujt te mos i interesoje jeta private e tjetrit,se gjithkush nje dit do te pergjigjet vet per jeten e tij/saj,por duhet te mesojme permes ketyre pesimeve qe i psojne te tjeret.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 19.02.2008, 13:10
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008``Prastati ti ne mogu jer odvec te volim``kendonte nje kohe rock grupi``Bijelo Dugme``ne shqip vjen``S mund te ta fali se teper te dua``.
Mendoj se koment i metejme nuk nevojitet...


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 19.02.2008, 13:15
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007
Pershendetje per te gjith.

Pikrisht ksaj teme i kan paraprir disa tema tjera,e qe kur un kam postuar dikujt
nuk i ka pelqyer mendimi im.

1.Ishte tema sa rendesishme esht morali per femren,me cilen do te martoheni??
2.A te ben mjeksija te virgjer?

E shum tema te tjera,ce mos ti permendi te gjitha.

Patalogjija e pare morali.
Un pata then dhe them edhe tash se kjo esht si pasoj e moralit te dobet,qe ka nje femer ne vete.Jo rastesisht un thash se per mu morali i femres qe do te jet gruaja ime duhet te jet i fort ,gjersa nje femer ka nje moral te till ajo nuk e ben nje gje sic e ceket me lart.
Kur un jam me nje grua te moralshme edhe sikur ajo te jet e vetmja ne 200 burra un edi se ajo nuk ben asgje.

Patologjija e dyt e shoqeris njerzore:virgjiniteti,se sic pranonin koleget e mi te forumit se un do e merrja nji vajz vetem mos te ket be abort ,per lidhjet paraprake nuk ka rendesi, po te jen edhe 101.
Ndoshta po them ai qe e beri gruan tuaj te tradhetoj ty,mos rastesisht ishte ai miku juaj qe vetem kishte pas lidhje njeher me gruan tuaj.
Kjo nuk esht tradheti po nje rigjenerim i lidhjes se me parshme,qe per koleget e mi te forumit nuk paraqet problem

Edhe un as,nuk e fali,as nuk e vraj ,as nuk ndahem se un nuk lidhem me nje te till.

rrespekt per te gjith.........................


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
Petriti_Ilirides
Postuar nė: 19.02.2008, 14:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1640
Antari Nr: 1563
Bashkangjitur: 03.07.2006.............

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Petriti_Ilirides nė 19.02.2008, 14:24
PM
Top
andy
Postuar nė: 19.02.2008, 15:23
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Edhe une do kisha shku me gruan e kolegut shaka smil3dbd4e5e7563a.gif , tash shum e leht eshte te flasesh se cka mund te bejsh ne ate raste, por nese te ndodh nuk din si te reagojsh dhe ishalla nuk u ndodh kujt.
Po duke pa tash se si ka ardh koha problem eshte, ma te sigurt e ke ta mbajsh lidhet te shpia, por edhe ajo nuk eshte zgjidhje, se ajo qe e ka ate mende ske cka bene.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
bafo
Postuar nė: 19.02.2008, 15:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 64
Antari Nr: 11077
Bashkangjitur: 13.11.2007vallahi atij kolegut ia kisha dhene organet e veta gjinitale ne goje, kurse grues ia kisha thy eshtnat, vec jo me e myt kejt....
Por prap ishalla i lutem zotit te mos na vjen puna deri aty, keto jane raste me te renda ne jete, me te renda se cdo semundje qe mund te ket njeriu...
PMIntegrity Messenger IM
Top
Ballisti_gostivarit
Postuar nė: 19.02.2008, 16:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 280
Antari Nr: 6656
Bashkangjitur: 30.03.2007Fotogarfia flet me mire smil3dbd4dbc14f3f.gif

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 127 )
Datotekat e bashkangjitura  dysh.JPG
PM
Top
Strider
Postuar nė: 19.02.2008, 16:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007smil3dbd4daabd491.gif MENDIMI IM...
ASGJE,THJESHT DO KISHA KERKU NJE GRUA TJETER!!!
NUK IA VLEN TE BESH DICKA PER NJE TRADHTARE...
MENYRA ME E MIRE ESHTE TE LARGOHESH PA MOS THENE ASNJE FIJE FJALE..!!!
NUK ESHTE CUDI SE EDHE NDOSHTA DOT IA KISHA URUAR PER HAPIN QE KA MARE... smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio