Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Prezentohem edhe une!
*SUPER *
  Postuar nė: 24.10.2006, 17:49
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 3545
Bashkangjitur: 24.10.2006Pershendetje forumi studentor.U gjenda papritur ne kete forum dhe thashe po regjistrohem edhe une.Jam nje djale 23 vjeē nga TR po kam vite qe jetoj jashte shtetit.Shpresoj tja kalojme mire sebashku...Respekte.
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 29.10.2006, 00:07
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Mir se keni ardhur, dhe shpresoj te ia kaloni mire.

Drita hape nje teme ne vete sepse kkjo rubrik eshte per antaret qe deshirojn te prezentohen andaj do te ishte me e arsyshme.

Gjithe te mirat


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio