Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (13) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndjenja momenti ne fotot..
LloKuMcHe
Postuar nė: 18.03.2011, 01:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 870
Antari Nr: 25921
Bashkangjitur: 08.01.2011 Citim (Trishtimi @ 18.03.2011, 02:37)
Me bet me vaj Zedka dhe Llokumche edhe mua po qaj

Fotografi e jashtme

Mos breee smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
Femrat jane si gjeneralet....Atyre nuk ju intereson se c'humje ju ka kushtuar nje beteje!

Secili njeri duhet te peshoj veten ne peshoren e vet!
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 18.03.2011, 01:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (LloKuMcHe @ 18.03.2011, 02:43)


shttt ama ma ktheve buzeqeshjen pak smil3dbd4d6422f04.gif

Epo buzeqeshja konzervon bukurine dhe ajo ka jetegjatesi me te madhe. Gezohem qe isha pjese e kesaj jetegjatesie.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
LloKuMcHe
Postuar nė: 18.03.2011, 01:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 870
Antari Nr: 25921
Bashkangjitur: 08.01.2011 Citim (mbreti @ 18.03.2011, 02:44)
Epo buzeqeshja konzervon bukurine dhe ajo ka jetegjatesi me te madhe. Gezohem qe isha pjese e kesaj jetegjatesie.

E din....ndonjeher ndjehesh e merzitur e trishtuar por nje fjal te kthen gjendjen ne 100 shkalle dhe kjo me ndohi mua tash ..

ndoshta ska ndoj arsye te veqante qe te ndjehem ashtu mirpoo sdii ...hmmm...

edhe njeher flm per fjalet e mira smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Femrat jane si gjeneralet....Atyre nuk ju intereson se c'humje ju ka kushtuar nje beteje!

Secili njeri duhet te peshoj veten ne peshoren e vet!
PM
Top
LloKuMcHe
Postuar nė: 18.03.2011, 01:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 870
Antari Nr: 25921
Bashkangjitur: 08.01.2011 Citim (cesc @ 18.03.2011, 02:39)
Duke u krehur e duke u bere gati qe te takohem me ato dy vajzat me lart...

Fotografi e jashtme

smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Jo me mu jo se vecme jam be gati te flej smil3dbd4d4e4c4f2.gif :

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Femrat jane si gjeneralet....Atyre nuk ju intereson se c'humje ju ka kushtuar nje beteje!

Secili njeri duhet te peshoj veten ne peshoren e vet!
PM
Top
cesc
Postuar nė: 18.03.2011, 02:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (LloKuMcHe @ 18.03.2011, 02:51)
Jo me mu jo se vecme jam be gati te flej smil3dbd4d4e4c4f2.gif :

Fotografi e jashtme

Sa u kreha mir e mir ja tash cka po me thu ?!!! smil3dbd4d75edb5e.gif
Se kam meritu kete, po nejse.


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 18.03.2011, 09:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Duke u pergaditur per me shku smil3dbd4d6422f04.gif

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Kamikaze
Postuar nė: 18.03.2011, 15:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 26275
Bashkangjitur: 15.03.2011Fotografi e jashtme


----------------------------------------
NoSpam!
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 19.03.2011, 23:58
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 20.03.2011, 00:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
AnAmIkA
Postuar nė: 20.03.2011, 00:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1552
Antari Nr: 25265
Bashkangjitur: 18.06.2010Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 20.03.2011, 00:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009 Citim (babarekes @ 20.03.2011, 01:10)
Fotografi e jashtme

kuku qyqja ti qa tpaska gjet


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 20.03.2011, 00:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
LloKuMcHe
Postuar nė: 20.03.2011, 00:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 870
Antari Nr: 25921
Bashkangjitur: 08.01.2011Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Femrat jane si gjeneralet....Atyre nuk ju intereson se c'humje ju ka kushtuar nje beteje!

Secili njeri duhet te peshoj veten ne peshoren e vet!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 20.03.2011, 00:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Hornets @ 20.03.2011, 01:12)
kuku qyqja ti qa tpaska gjet

MOS VET VALLA smil4a8acea04e4b2.gif smil4a8acea04e4b2.gif smil4a8acea04e4b2.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 20.03.2011, 00:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (13) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio