Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Si ndikoni Tsunami nė ekonominė botėrore!
lostangel
Postuar nė: 24.10.2006, 22:51
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 537
Bashkangjitur: 22.02.2006Si ndikoi TSUNAMI NE Ekonomine nderkombetare ??

Kerkoj edhe nje kohesisht Ndihme per nje Punim Seminarik Te gjithe antaret qe do te me ndihmojn do te jene njekohesisht edhe falemenderues me respekt nga studentja UEJL
PMIntegrity Messenger IM
Top
Gazetari
Postuar nė: 25.10.2006, 18:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006LostAngel,

Me trego ne cilen lende e ke punimin, tek cili profesor dhe cili vit je, qe te te mund te te ndihmoj me shume!

Nese e ke ne EKONOMI NDERKOMBETARE tek Nasir Selimi mund te te ndihmoj pak me shume!

Moz hezito te me kontaktosh, do te ndihmoj aq sa mundem!
PM
Top
lostangel
Postuar nė: 25.10.2006, 22:25
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 537
Bashkangjitur: 22.02.2006FALIMINDERIT shum ne emrin tim personal por e kam te kryer punim seminarik te Dr.prof.Nasir Selimi
PMIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio