Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) 1 [2] 3 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ēfarė mėsova sot?
Dredheza
Postuar nė: 16.04.2011, 01:12
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (cesc @ 16.04.2011, 01:08)
Nuk jam i sigurte se a ne Shqiperi, apo ne Maqedoni mundet te behet ky lloj i kurorezimit, pra me autorizim. Lejohet vetem per shkaqe te aresyeshme.

Ne qofte se leshon nje prokure ne emer te dikujt, ai vepron para ligjit si personi qe e ka autorizuar.


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Studenti20
Postuar nė: 16.04.2011, 01:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006 Citim (Sybella @ 16.04.2011, 02:00)


2. Gjithashtu dėgjova se gjyshi i nxėnėsit Muhamed Ali Jashari, i vrarė para ca ditėsh nė shkollėn e mesme tė Shkupit,  e paska vrarė Gjeroēe Petrovin e Maqedonisė/Bullgarisė.  smil4a8acf04758ae.gif

Vertet? Ku e mesove kete? Interesant. Ka gjasa te jete hakmarrje pra puna e vrasjes se djaloshit?

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Studenti20 nė 16.04.2011, 01:16


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 16.04.2011, 01:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Dredheza @ 16.04.2011, 02:12)
Ne qofte se leshon nje prokure ne emer te dikujt, ai vepron para ligjit si personi qe e ka autorizuar.

Unė u habita tė them tė drejtėn. Akoma s'mund tė besoj se lejohet njė gjė e tillė pėr njė ēėshtje kaq madhėshtore si kurorėzimi.P.S. Me kėtė info dua t'ua bėj me dije atyre qė udhėtojnė deri nė Gjermani vetėm sa pėr tė lidhur kurorė dhe kthehen sėrish deri sa tė marrin vizėn, mos tė shpenzojnė kot, le tė autorizojnė njė person nė Gjermani. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 16.04.2011, 01:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (cesc @ 16.04.2011, 02:08)
Nuk jam i sigurte se a ne Shqiperi, apo ne Maqedoni mundet te behet ky lloj i kurorezimit, pra me autorizim. Lejohet vetem per shkaqe te aresyeshme.

Nėse ke mė shumė njohuri dhe mundėsi, tė lutem na thuaj cilat numėrohen si shkaqe tė arsyeshme. Jam kureshtare ta di. smil3dbd4d6422f04.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 16.04.2011, 01:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Studenti20 @ 16.04.2011, 02:16)
Vertet? Ku e mesove kete? Interesant. Ka gjasa te jete hakmarrje pra puna e vrasjes se djaloshit?

Ma tha motra, edhe asaj ia kishte thėnė dikush tjetėr.

Mė erdh shumė interesant. Thashetheme apo e vėrtetė, nuk e di. smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Studenti20
Postuar nė: 16.04.2011, 01:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006 Citim (Sybella @ 16.04.2011, 02:35)
Ma tha motra, edhe asaj ia kishte thėnė dikush tjetėr.

Mė erdh shumė interesant. Thashetheme apo e vėrtetė, nuk e di. smil3dbd4d99c6eaa.gif

Ahaaa, motra ta paska thene. Une thashe e ke lexuar diku
smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
cesc
Postuar nė: 16.04.2011, 10:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (Sybella @ 16.04.2011, 02:32)
Nėse ke mė shumė njohuri dhe mundėsi, tė lutem na thuaj cilat numėrohen si shkaqe tė arsyeshme. Jam kureshtare ta di. smil3dbd4d6422f04.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Me aq sa e kam degjuar neper ligjerata dhe sa kam mbajtur mend meduket qe si shkaqe te aresyeshme jane p.sh: kur personi eshte ne burg, ne ushtri, apo jashte vendit dhe i eshte pa mundesuar pjesmarrja...


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Harith
Postuar nė: 16.04.2011, 16:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Bimėt Tobacco,
kur sulmohen nga shushunjat Heliothis.
dėrgojnė njė kimikale pėr tėrheqje
tė grerėzave pėr tė vrarė shushunjat.


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
emmy
Postuar nė: 16.04.2011, 16:09
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009Sot mesova se sa e bukur eshte jeta...


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 16.04.2011, 22:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (cesc @ 16.04.2011, 11:41)
Me aq sa e kam degjuar neper ligjerata dhe sa kam mbajtur mend meduket qe si shkaqe te aresyeshme jane p.sh: kur personi eshte ne burg, ne ushtri, apo jashte vendit dhe i eshte pa mundesuar pjesmarrja...

Thank you very much! smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
emmy
Postuar nė: 20.05.2011, 18:12
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009...se disa njerez genjejne ne menyre profesionale dhe pa arsye!!!


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
cesc
Postuar nė: 20.05.2011, 18:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (emmy @ 20.05.2011, 19:12)
...se disa njerez genjejne ne menyre profesionale dhe pa arsye!!!

smil3dbd4e29bbcc7.gif
Kush t'ka genjy bre ia piiipsha n...n hooo. smil3dbd4ddd6835f.gif
Radha e pare degjoj qe mund ta genjeke dhe dreqin !!! Me zhgenjeve... smil3dbd4e1748cc9.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


...se nuk eshte mire te mbash inat me ato qe i don ! smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Harith
Postuar nė: 20.05.2011, 18:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (cesc @ 20.05.2011, 19:35)


...se nuk eshte mire te mbash inat me ato qe i don ! smil3dbd4d6422f04.gif

Hala tani e ke kuptu a smil4a8ad6df85dde.gif smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
BESI_TE
Postuar nė: 20.05.2011, 18:56
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008Une sot e mesova nji sekret, por askujt nuk ia them hahaha


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
Dayi
Postuar nė: 20.05.2011, 19:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 160
Antari Nr: 26472
Bashkangjitur: 10.05.2011 Citim (BESI_TE @ 20.05.2011, 12:56)
Une sot e mesova nji sekret, por askujt nuk ia them hahaha

Per dallim prej ty,un sot ia mesova dikuj nje sekret! smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=9eU7ohu4rjA&feature=fvsr
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio