Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) 1 2 [3] 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ēfarė mėsova sot?
nightelf
Postuar nė: 20.05.2011, 19:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008Musliman i vėrtetė ėshtė ai prej dorės dhe gjuhės tė sė cilit njerėzit tjerė janė tė qetė.


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
emmy
Postuar nė: 20.05.2011, 20:31
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (cesc @ 20.05.2011, 19:35)
smil3dbd4e29bbcc7.gif
Kush t'ka genjy bre ia piiipsha n...n hooo. smil3dbd4ddd6835f.gif
Radha e pare degjoj qe mund ta genjeke dhe dreqin !!! Me zhgenjeve... smil3dbd4e1748cc9.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


...se nuk eshte mire te mbash inat me ato qe i don ! smil3dbd4d6422f04.gif

...nuk me vjen keq se me genjen,por me vjen keq se mendon se i besoj! smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 20.05.2011, 20:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007Per termocentralet, hidrocentralet.. Makinat & gjeneratoret smil3dbd4d4e4c4f2.gif----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
MostWanted
Postuar nė: 20.05.2011, 20:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1371
Antari Nr: 10815
Bashkangjitur: 08.11.2007mesova se z. bamir topi ua futi demokratve me zgjedhjen e tij per edi ramen.....


----------------------------------------
..Killer Instinct..

# Public Enemy #

--MostWanted--
PM
Top
cesc
Postuar nė: 20.05.2011, 22:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (emmy @ 20.05.2011, 21:31)
...nuk me vjen keq se me genjen,por me vjen keq se mendon se i besoj! smil3dbd4e5e7563a.gif

...mua me vjen keq per ate, qe beson qofte ne nje te qinten e sekondes qe mundet me te genjy ty. Dreqin. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
emmy
Postuar nė: 20.05.2011, 22:57
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (cesc @ 20.05.2011, 23:49)
...mua me vjen keq per ate, qe beson qofte ne nje te qinten e sekondes qe mundet me te genjy ty. Dreqin. smil3dbd4e5e7563a.gif

Hė de hė smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
...Mesova se s`ka me keq se te keqkuptosh smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 26.05.2011, 15:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010Ate qe se mesova dje

Ky postim ėshtė ndryshuar nga RiZuAnA nė 26.05.2011, 15:23


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 26.05.2011, 15:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009 Citim (packs @ 10.04.2011, 19:38)
Ndoshta eshte marre me thene por nuk e kisha njofte kurre djalin e Bob Marleyt dhe pak me pare nje shok me "njoftoi " me te. Edhe me pelqeu.

smil4a8acf219332d.gif shum larg je me emancipimhttp://www.youtube.com/watch?v=c9VQye6P8k0


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 30.05.2011, 22:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Mesova se spo e shoh me....


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
emmy
Postuar nė: 30.05.2011, 22:19
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009...disa gjera jane aq te bukura,sa s`jane te verteta!


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 30.05.2011, 22:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Mesova: Se njeriu i urte i referohet vetes se tij dhe deshiron te jete vetvetja, vetvetja mbeshtetet ne forcen, ne te cilen e ka burimin. Vetvetja ekziston ne te vertete vetem ne saje te Zotit.


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
nassi
Postuar nė: 30.05.2011, 22:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1977
Antari Nr: 22853
Bashkangjitur: 12.07.2009Posa mesova se jam kthyer mjaft mire nga lendimi i gjurit,ndoshta per dikend nuk eshte informacion(i rendesishem),por per mua do te thot shum.


----------------------------------------
Zoti te dha nje fytyre . Ti pse i shton vetes edhe 100 tjera?
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 08.08.2011, 00:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Mesova se Kivi preardhjen e ka nga CHINA pastaj eshte shitur ne new zeland,tash llogaritet si produkt i Zelandes se re!!

Se Elefanti ndegjonka eren e specit te kuq,edhe i frigohet atij...----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
gjuetari
Postuar nė: 30.01.2012, 22:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 166
Antari Nr: 27090
Bashkangjitur: 24.12.2011 Citim (Cusack @ 05.04.2011, 18:02)
Te nderuar anetare

Interneti, nje gazete, televizori, radioja, nje shok a nje shoqe, nje plak, nje i panjohur... sot gjithkush e gjithcka mund te jete burim i nje informacioni.

Cdo dite ne takohemi me keto "informatore" dhe ne mos shume gjera, nga nje gje te re se paku mesojme.

Po e hapim kete teme qe cdo dite te sjellim nje informacion te shkurter se cfare te re kemi mesuar sot.

Mund te jete dicka qe eshte e njohur per shumicen, por ju e mesuat sot - silleni. S'ka fare problem. Le te mesojme me shume gjera se bashku.

Do ju isha lutur qe te kufizoheni ne fjali, dmth sillni informacionin thelbesor, pa hyre ne shume detaje, dhe gjithashtu ikni replikave (sidomos atyre me citate) ndaj njeri tjetrit.


T'a bejme kete teme nje kend diturish...

like e ke per temen... smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
O balli im puthe token se vetem atehere do te me sjellish krenarine dhe do te me largosh mendjemadhesine.... (gjuetari)
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 30.01.2012, 22:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009Sot mesova qe : Ti nuk ke nevoj per dike qe te te kompletoj. Ti ma shum ke nevoj qe dikush te te pranoj komplet ashtu si je, me t'kcijat dhe t'mira.
Edhe plus guxoj edhe mem thon qe mos ti duaj vetem petalet dhe kuroren e trendafilit por ti du edhe gjembat sepse ajo e perben teresine.

PS: Faleminderit locka . smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio