Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ēfarė mėsova sot?
gjuetari
Postuar nė: 31.01.2012, 00:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 166
Antari Nr: 27090
Bashkangjitur: 24.12.2011 Citim (Njona_GV @ 30.01.2012, 16:15)
Sot mesova qe : Ti nuk ke nevoj per dike qe te te kompletoj. Ti ma shum ke nevoj qe dikush te te pranoj komplet ashtu si je, me t'kcijat dhe t'mira.
Edhe plus guxoj edhe mem thon qe mos ti duaj vetem petalet dhe kuroren e trendafilit por ti du edhe gjembat sepse ajo e perben teresine.

PS: Faleminderit locka . smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
O balli im puthe token se vetem atehere do te me sjellish krenarine dhe do te me largosh mendjemadhesine.... (gjuetari)
PM
Top
amorja
Postuar nė: 31.01.2012, 11:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011mesova se dhe sot qenka nje dit e njejt sikur ditet e tjera.......


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
packs
Postuar nė: 31.01.2012, 15:43
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Ja mesova kuptimin e spin ofit special per ekonomi. E kam dite kuptimin vec ne politike. Flm to my friend Olluri, per te cilin sot mesova se mundem me duru ne kafe vec kur me mson dicka, kurre per tjeter gja. smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4e5e7563a.gif <3


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio