Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Ademi te mobilizohemi me partite e vogla
sekret-84
Postuar nė: 07.04.2011, 19:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007Ne nje mbledhje te mbajtur para disa oreve zevendeskryeministri Ambdylhaqim Ademi ka kerkuar nga bashkepunetoret e tij ne BDi dhe nga kreu i saj qe ta mbeshtesin ne idene per ta zgjeruar kualicionin.

"kerkoj nga ju te mobilizohemi qe te pakten edhe nje mandat te marim nagse turi i PDSH-se dhe i popullit nga kjo parti na rezikon seriozisht pozitat tona te cilat i ushtrojme cdo njeri nga ne, mesohet te kete thene ademi nga burime jo zyrtare.

sipas Ademit turi i PDSH-se qe kete her te garojne me kete plateforme vetem se na ka izolu dhe ne nese nuk mobilizohemi ti marim partite e vogla me ne cilat do qofshin ata qe ta mundim PDSH-ne populli do e mbeshtes.

Por diteve te fundit kreu i PDSH-se po viziton te gjitha fshatrat dhe lagjet ne pjeset shqiptare ku ai personalisht dhe vetem me kryetaret e nendegeve takon dhe diskuton hapur per gjendjen dhe per ate qe ofron kete here PDSH.
PM
Top
digjital
Postuar nė: 07.04.2011, 20:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 24067
Bashkangjitur: 24.12.2009ndoshta ..... ? do te ishte me mire te dalin me moton
" o popull ne lajtem l**h "gjeni care shpetoni veten


----------------------------------------
edhe une kam qene ne mal - me ba dru
PM
Top
Toska
Postuar nė: 07.04.2011, 22:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 98
Antari Nr: 26283
Bashkangjitur: 16.03.2011Sipas bisedave, kam pershtypjen se ne BDI friga me e madhe eshte mes vet anetareve te partise, perqarje e skajshme. Ne Kumanove tani me ka disa grupacione kunder Sadullait, por pjesa militante qendron fort mbas tij. Ma keq eshte ne Shkup. Nuk eshte qudi nese prap kerset naj dajak mes tyne. Po ma se keqi asht qe ktu populli nuk do del ne votime se po shofin qe krejt politikanet tan po bahen krsh per me u bo sherbetor te gruevskit.
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 07.04.2011, 23:24
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Duhet t'a levizim kete teme nga Albumi Fotografik ke Forumi i Thashethemeve, por me mire po e mbyllim ketu ku eshte se s'paska fare burim informacioni.

Burime sekrete qenkan. Kur te behen publike do e marrim per serioze.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio