Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> NOA: Shyrhete Behluli pėrfundon nė ēmendinė !?
Princo
Postuar nė: 16.04.2011, 16:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009Fotografi e jashtme
Kėngėtarja e njohur kosovare, Shyhrete Beluli pėrfundon nė ēmendinė, nėn kurim pas njė situate traumatike psikologjike qė ka pėrjetuar.

Burime nga Spitali Psikiatrik nė qytetin e Shkupit, i thanė Agjencisė NOA se kėngėtarja shqiptare nga Kosova, Shyhrete Beluli ėshtė sjellė ditėn e djeshme (e Premte), nė kėtė repart.

Nga burimet e mėsipėrme bėhet e ditur se kėngėtarja e njohur ka kaluar nė krizė nervore dhe gjendja e saj ėshtė e rėndė aktualisht ndėrsa ndodhet nėn kurim intensiv.

Nga burimet bėhet e ditur se shkak pėr kalimin nė kėtė gjendje tė rėndė nervore, ishte njė problem familjar, njofton NOA.

Mėsohet se bashkėshorti i Shyhrete Belulit ka shpenzuar tė gjitha paratė qė kishin nė kumar dhe kur kėtė fakt kėngėtarja e ka mėsuar, ka kaluar nė traumė nervore. (NOA/INA)


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
Princo
Postuar nė: 16.04.2011, 16:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009Subhanallah , kjo eshte nji shembull per te gjith ato qe mendojn se Pasuria dhe fama , e bajn njeriun te lumtur,, Ja pra pikrisht pasuria emadhe pa kontroll dhe fama ku e sjellin njeriun ne cfar pozite nese ato nuk ekan edhe dicka tjeter qe sigurosht se ekeni te ditur ju per cka ekam fjalen ....


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 16.04.2011, 16:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Haram biti Haram gjiti


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 16.04.2011, 16:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007Edhe kohe me pare u perhapen fjale te ketilla, por dolen vetem spekulime. Nuk do te kisha dashur qe te jene te verteta.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
x-man
Postuar nė: 16.04.2011, 17:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 833
Antari Nr: 16283
Bashkangjitur: 06.07.2008Kam ndegjuar edhe un ma heret per kete gje.. per burrin e saj qe po luan kumar e ksi gjerash, dhe ja qe qenka e vertete:( me dhimbset kengetarja shum se me tvertet eshte kengetare me vlera..
PM
Top
Burrnesha
Postuar nė: 16.04.2011, 17:08
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010 Citim (mbreti @ 16.04.2011, 17:57)
Edhe kohe me pare u perhapen fjale te ketilla, por dolen vetem spekulime. Nuk do te kisha dashur qe te jene te verteta.

Pikėrisht me ty e ndajė njė mendim.
Shpresoj qė t'mos jetė e vėrtetė, edhe pse dukshėm po pėrhapėn kėto lojėra tė fatit nė Kosovė dhe sidomos tek rinia shqiptare. Shpresoj megjithatė qė edhe kėsaj rradhe t'jenė vetėm spekulime dhe asgjė mė tepėr...
PM
Top
x-man
Postuar nė: 16.04.2011, 17:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 833
Antari Nr: 16283
Bashkangjitur: 06.07.2008Kam ndegjuar edhe un ma heret per kete gje.. per burrin e saj qe po luan kumar e ksi gjerash, dhe ja qe qenka e vertete:( me dhimbset kengetarja shum se me tvertet eshte kengetare me vlera..
PM
Top
ferizaji17
Postuar nė: 16.04.2011, 17:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 842
Antari Nr: 17731
Bashkangjitur: 05.10.2008Titullė jo adekuat dhe njė shkrim me urrejtje.Tek ne nė Ballkan dhe sidomos tek ne shqiptarėt nė qoftė se njė person shkon nė psikiatri atėher automatikisht quhet i ēmendur smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMUsers Website
Top
x-man
Postuar nė: 16.04.2011, 17:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 833
Antari Nr: 16283
Bashkangjitur: 06.07.2008 Citim (ferizaji17 @ 16.04.2011, 18:13)
Titullė jo adekuat dhe njė shkrim me urrejtje.Tek ne nė Ballkan dhe sidomos tek ne shqiptarėt nė qoftė se njė person shkon nė psikiatri atėher automatikisht quhet i ēmendur smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Bile ne funpage tLabinot Tahirit ne facebook shkrujke:
"SHYHRETE BEHLULI SHTRIHET NE SPITALIN E SHKUPIT..AJO ESHTE SMUR PSIQIKISHT ,ARSYEJA BURRI HUMBI TE GJITHĖ PASURIN NE LOJĖNE FATIT"

Pak si shum e vrazhde kjo ".. e smur psiqikisht.."
PM
Top
ferizaji17
Postuar nė: 16.04.2011, 17:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 842
Antari Nr: 17731
Bashkangjitur: 05.10.2008Secili njeri kalon nė kriza nervore,stres,depresion por kjo nuk do tė thotė sė ėshtė i/e ēmendur.Dhe ne shqiptarėt njihem si njerėz qė shumė i besojmė thashė e thėmeve dhe knaqemi me vuajtjet e tė tjerėve dhe prandaj jemi ku jemi.
PMUsers Website
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 16.04.2011, 17:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Shpresojė tė pėrmirėsohet shėndeti i saj mendor,dhe tė vazhdojė aktivitete e saj.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
ßina
Postuar nė: 16.04.2011, 19:07
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009I kena ra msysh, edhe i ka ra vetit msysh, se veq po pertrihet e po zbukurohet, shpresoj qe lajmi mos te jete i vertete.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 16.04.2011, 19:32
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (ferizaji17 @ 16.04.2011, 18:31)
Secili njeri kalon nė kriza nervore,stres,depresion por kjo nuk do tė thotė sė ėshtė i/e  ēmendur.Dhe ne shqiptarėt njihem si njerėz qė shumė i besojmė thashė e thėmeve dhe knaqemi me vuajtjet e tė tjerėve dhe prandaj jemi ku jemi.

shum pajtohem me ket mendim, ne evrop cdo njeri nese ka sado pak stres apo kalon ne depresojn viziton psikologun, e te ne nese shkon te psikologu te thon i qmendur pufffs e besoj ket lajm por nese eshte i vertet i uroj sherim te shpejt smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
cesc
Postuar nė: 16.04.2011, 19:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Shpresoj qe psikologu nuk do i nxjerr dicka me psiqiken.
Vertet cka e ka Mahmut Feratin kjo ???

Flm. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 16.04.2011, 19:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Nese eshte e vertet inshalla sherohet sa me shpejt.

Eh kjo eshte kur te kesh burrin pijanec,e kumoregji.

A ka pasuri me te madhe se me pas ni burr-gru te ndershme


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio