Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> NOA: Shyrhete Behluli pėrfundon nė ēmendinė !?
Mjerimi
Postuar nė: 16.04.2011, 20:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 233
Antari Nr: 26253
Bashkangjitur: 11.03.2011Gjendjet depresive kohėve tė fundit janė bėrė tė zakonta!


----------------------------------------
Konsideroje veten tė lumtur vetėm atėherė, porsa tė shohish se janė tė lumtur edhe ata tė Mjerėt!
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 16.04.2011, 21:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Shyhreti ėshtė shėndoshė e mirė

Kėngėtarja e njohur e muzikės popullore, Shyhrete Behluli, ka reaguar ndaj raporteve tė publikuara nė mediat shqiptare ku thuhej se ajo ėshtė shtruar nė njė spital psikiatrik si pasojė e njė situate traumatike.
Shyhreti ka thėnė pėr Telegrafin se ajo dhe burri i saj janė nė gjendje tė mirė shėndetėsore dhe se nuk ka asgjė tė vėrtetė nga spekulimet qė u pėrhapėn nė media.

Ēifti ka thėnė se do tė ngre padi ndaj medias qė e ka fabrikuar kėtė spekulim duke qenė se njė informatė e tillė ėshtė e dėmshme pėr jetėn personale dhe publike tė kėngėtares. /Telegrafi/----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 16.04.2011, 23:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Foks_Ecc @ 16.04.2011, 22:58)
Shyhreti ėshtė shėndoshė e mirė

Kėngėtarja e njohur e muzikės popullore, Shyhrete Behluli, ka reaguar ndaj raporteve tė publikuara nė mediat shqiptare ku thuhej se ajo ėshtė shtruar nė njė spital psikiatrik si pasojė e njė situate traumatike.
Shyhreti ka thėnė pėr Telegrafin se ajo dhe burri i saj janė nė gjendje tė mirė shėndetėsore dhe se nuk ka asgjė tė vėrtetė nga spekulimet qė u pėrhapėn nė media.

Ēifti ka thėnė se do tė ngre padi ndaj medias qė e ka fabrikuar kėtė spekulim duke qenė se njė informatė e tillė ėshtė e dėmshme pėr jetėn personale dhe publike tė kėngėtares. /Telegrafi/

Nje informate e ketille u perhap edhe para disa muajve. Une rastesisht njerin nga muzikantet qe e shoqeron Shyhreten dhe Mahmutin e kam shok dhe ai edhe atehere me tha se nuk ka asgje te vertete ne kete histori. Sipas tij, burri i Shyhretes, jo qe nuk eshte bixhozxhi, por madje asnjehere nuk ka luajtur as ne Bastore sportive.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
packs
Postuar nė: 16.04.2011, 23:54
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Spekulimet jane be mode e mediave kohen e fundit. Po bash per kete kemi nje gjendje "fenomenale" te mediave. Ku po i han dreqi s'po dine jo me i imitu ato te hujat, po as dicka te veten me ba si duhet.

Shpresoj te mos jete dicka e vertete se me dhimbet kjo si cdo njeri, a nese nuk eshte, menjehere ne gjykate kisha pas pune, me qene si kjo.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
vllahi
Postuar nė: 17.04.2011, 07:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2200
Antari Nr: 16914
Bashkangjitur: 22.08.2008Cfare spekullimi idiotik.......turp per ate gazete


----------------------------------------
idealistat filloin luften

trimat luftojne

te pamerituarit marrin pushtetin
PM
Top
ferizaji17
Postuar nė: 17.04.2011, 09:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 842
Antari Nr: 17731
Bashkangjitur: 05.10.2008Unė e theksova se ne shqiptarėt besojmė shumė nė thash e thėme dhe se ndjejm knaqėsi me vuajtjet e tė tjerėve.Gazeta qė ka publikuar kėt shkrim duhet tė paditet pėr ndėrhyrje nė jetėn private.
PMUsers Website
Top
GuriShipes
Postuar nė: 17.04.2011, 10:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010mora versht se esht dizinformat !

suksese shyhretes dhe mahmutit :)
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio