Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 2 [3]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lista e RDK-se nga komuna e Gostivarit
musa56
Postuar nė: 28.04.2011, 18:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 434
Antari Nr: 25126
Bashkangjitur: 25.05.2010E pashe vetem videon e pare.

Doren ne zemer kishte me shume fishekzjarre .....
.

.
.
.

.

..

.
.
.se sa vota smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
studentiii
Postuar nė: 28.04.2011, 18:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 568
Antari Nr: 24008
Bashkangjitur: 17.12.2009me vjen shuminat qe e kam votu partine adnanit ma mir ta kisha hup doren se sa i kam votu dhe kur sja fal vetes ket gabim
PM
Top
piratet
Postuar nė: 28.04.2011, 18:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 148
Antari Nr: 6930
Bashkangjitur: 14.04.2007 Citim (studentiii @ 28.04.2011, 19:07)
me vjen shuminat qe e kam votu partine adnanit ma mir ta kisha hup doren se sa i kam votu dhe kur sja fal vetes ket gabim

haha ce tash e tregove fytyren e vertet .Kjo ndjenj e jotja eshte ajo qe ste len te shikosh pak me gjere por vetem ti shofish gabimet e tjereve.Po flm per debatin gjithsesi .


ps ktu shihet qarte se kush sheh e kush nuk sheh
PM
Top
musa56
Postuar nė: 28.04.2011, 18:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 434
Antari Nr: 25126
Bashkangjitur: 25.05.2010@ piratet

Devijimi nga tema na ka mbet si huj prej Ali Ahmetit.

Ate kur e pyesin per x,y ceshtje ai flet per permendoren e Skenderbeut.

PM
Top
studentiii
Postuar nė: 28.04.2011, 18:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 568
Antari Nr: 24008
Bashkangjitur: 17.12.2009me perurimin e ujesjellesit ne debresh nga ana e bdi kohen e fundit jan hapur shum mini fabrika per perpunimin e ujit per pije hahahahahahaha
PM
Top
piratet
Postuar nė: 28.04.2011, 18:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 148
Antari Nr: 6930
Bashkangjitur: 14.04.2007 Citim (musa56 @ 28.04.2011, 19:11)
@ piratet

Devijimi nga tema na ka mbet si huj prej Ali Ahmetit.

Ate kur e pyesin per x,y ceshtje ai flet per permendoren e Skenderbeut.

haha kryesorja ka me cka te mburet por me cka mbureni ju zoteri se se di me cilen parti jeni
PM
Top
studentiii
Postuar nė: 28.04.2011, 18:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 568
Antari Nr: 24008
Bashkangjitur: 17.12.2009aq shum qe me ka befasu per keq bdi tash nuk eshte cudi dot jem me obedineti za makedonija
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio