Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ē'fare ju mungon me shume nga Shqiperia???, Per te gjithe ato qe ndodhen jashte...
*SUPER *
  Postuar nė: 28.10.2006, 12:19
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 3545
Bashkangjitur: 24.10.2006Mua me mungon familja ime.Me mungon ai ambjent shqiptar ku te gjithe flasin shqip.Me mungon shoqeria dhe gallatat qe beja me to...Me mungon ikja e ujit dhe e dritave...hhaahaaaaa dhe balta e Shqiperise me mungon gjithashtu.
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 28.10.2006, 12:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Qenke permalluar shume cuni dajes :)

Mua s'me mungon asgje, i kam te gjitha, por vetem me mungon dicka qe nuk varet nga une, ajo eshte se me mungon sinqeriteti i njerezve te cilet jane shendruar ne hipokrit dhe ne kameleon!

PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 28.10.2006, 23:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006me mungon gjuha e nenes qe nuk po e flasin kur po dal ne qytet,me mungojn te afermit,me shum po me mungon shoqeri qe ne rini nuk u shoqerova me ta pershendetje
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio