Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Konkurs Ne Universitetin Aab - Prishtinė
r.mislimi
Postuar nė: 29.02.2008, 16:03
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Universiteti AAB

Shpall:
KONKURS

Pėr kėto vende pune:

1. Asistent-e pėr zyrėn e cilėsisė sė mėsimit , njė pozitė
2. Referent pėr Ēėshtje Studentore, dy pozita

Kushtet:
Pėr pozitėn e parė kandidati duhet:
- Tė ketė tė kryer fakultetin
- Tė ketė pėrvojė pune nė mėsimdhėnie universitare ose tė ketė tė kryer trajnime nė fushat pėrkatėse lidhur me mėsimdhėnien
- Tė njohė tė paktėn anglishten
- Tė ketė njohuri solide rreth procesit tė Bolonjės
Pėrparėsi kanė kandidatėt me tituj shkencorė

Konkursi zgjat 15 ditė nga dita e shpalljes.


Pėr pozitėn e dytė kandidati duhet:
- E dėshirueshme tė ketė tė kryer fakultetin
- Tė ketė pėrvojė pune administrative
- Tė ketė aftėsi tė mira komunikimi me palė
- Tė jetė i gatshėm pėr orar fleksibil tė punės dhe
- E obligueshme tė flasė dhe tė shkruaj shumė mirė apo shkėlqyeshėm gjuhėn serbe apo boshnjake
Pėrparėsi kanė vetėm kandidatėt qė i plotėsojnė kėto kritere

Konkursi zgjat 5 ditė nga dita e shpalljes (deri mė 06 mars 2008)

CV-tė e kompletuara duhet t’i dėrgoni nė mėnyrė elektronike nė adresėn:
info@universitetiaab.com
Vetėm kandidatėt qė hyjnė nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen pėr intervistim!

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 397 )
Datotekat e bashkangjitura  Konkurs_i_ri.doc


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
aabcollege
Postuar nė: 15.11.2017, 11:45
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 27924
Bashkangjitur: 15.11.2017Kolegji me i mire ne Ballkan:

https://aab-edu.net/en/
https://aab-edu.net/en/
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio