Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Presidenti shqiptar nė Unionin e Oksfordit
r.mislimi
Postuar nė: 11.03.2006, 17:03
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Kėto ditė Presidenti i Shqipėrisė, Alfred Moisiu, bėri njė vizitė nė Universitetin e Oksfordit nė Britani. Si i ftuar i Unionit tė kėtij universiteti, shoqatė nga mė prestigjiozet nė botė nė fushėn e debatit, zoti Moisiu mbajti njė ligjėratė mbi tolerancėn fetare nė Shqipėri.


Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 93 )
Datotekat e bashkangjitura  1.jpg


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 11.03.2006, 17:04
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Unioni i Oksfordit njihet si qendėr e zhvillimit tė debateve me pjesėmarrje tė personaliteteve botėrore nga fusha te ndryshme

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 101 )
Datotekat e bashkangjitura  2.jpg


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 11.03.2006, 17:05
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Presidenti i Shqipėrisė, Alfred Moisiu, nė takim me pėrfaqėsuesit e Unionit tė Oksfordit.


Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 92 )
Datotekat e bashkangjitura  3.jpg


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 11.03.2006, 17:06
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Presidenti Moisiu gjatė ligjeratės pėr tolerancėn fetare nė Shqipėri.


Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 85 )
Datotekat e bashkangjitura  4.jpg


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 11.03.2006, 17:06
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Pjesėmarrės nė takimin e organizuar nga Unioni i Oksfordit takohen me presidentin Alfred Moisiu.


Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 90 )
Datotekat e bashkangjitura  5.jpg


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 11.03.2006, 17:07
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004
Presidenti i Shqipėrisė, Alfred Moisiu, nė bisedė me Shefen e Seksionit Shqiptar tė BBC-sė, Julia Goga-Cooke. Zoti Moisiu mori pjesė nė emisionin e BBC-sė nė Shqip "Forum" ku iu pėrgjigj pyetjeve tė studentėve shqiptarė nė Universitetin e Oksfordit.


Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 90 )
Datotekat e bashkangjitura  6.jpg


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 11.03.2006, 17:08
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Pyetjet kishin tė bėnin me situatėn politike nė Shqipėri, marrėdhėniet me fqinjėt, mbi Mbretėrinė e Bashkuar, Kosovėn, pėrpjekjet pėr integrimin e vendit nė strukturat euro-atlanike etj.


Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 98 )
Datotekat e bashkangjitura  7.jpg


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 11.03.2006, 17:09
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Nė programin e drejtuar nga gazetari i BBC-sė, Seladin Xhezairi, Presidenti Moisiu tha se pėr integrimin nė NATO dhe BE nė Shqipėri ka konsensus tė pėrgjithshėm politik por shtoi se duhet punuar pėr plotėsimin e kushteve qė kėrkohen nga kėto organizma.


Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 78 )
Datotekat e bashkangjitura  8.jpg


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 11.03.2006, 17:10
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Nė emisionin "Forum" mori pjesė dhe ambasadori i Shqipėrisė nė Mbretėrinė e Bashkuar, Kastriot Robo. Ai si dhe presidenti Moisiu vlerėsuan lartė marrėdhėniet shqiptaro-britanike, duke shprehur shpresėn se nė tė ardhmen do tė thellohet bashkėpunimi sidomos nė rrafshin ekonomik.


Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 93 )
Datotekat e bashkangjitura  9.jpg


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio