Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shtet-Qytet...!
prespa
Postuar nė: 13.05.2011, 13:44
Quote Post


Above&Beyond
*****

Posti: Antarė
Postime: 2570
Antari Nr: 25519
Bashkangjitur: 29.10.2010 Citim (Burrnesha @ 13.05.2011, 10:47)
Prespen e kisha dėrgu kėtu...

Fotografi e jashtme

Abu Dhabi - pak pėr me pushu nga e pėrditshmja.
Por vetėm me njė kusht, qė t'vi edhe unė me ty, bėn? smil3dbd4d6422f04.gif

Me gjithe qejf them PO smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Ti mendon se je vetėm njė guaskė, por nė tė vėrtetė, tek ti ėshtė gėrshetuar njė botė e tėrė!
PM
Top
emmy
Postuar nė: 13.05.2011, 18:18
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (prespa @ 12.05.2011, 21:58)
O emmy, i ke cu krejt ne mahallen teme.. shaum kallaballak do bohet! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

hahaha,ani gjysmat te ti,gjysmat te une do i marre smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Harith
Postuar nė: 13.05.2011, 18:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Emmy ketu:
Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Strider
Postuar nė: 13.05.2011, 19:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Fotografi e jashtme

Harithin... smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
emmy
Postuar nė: 13.05.2011, 22:21
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009Harith,Strider,do me shoqeroni ne Vegas(Kazino) smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Harith
Postuar nė: 13.05.2011, 22:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (emmy @ 13.05.2011, 23:21)
Harith,Strider,do me shoqeroni ne Vegas(Kazino) smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Me ti mbajt koferat me pare a smil3dbd4daabd491.gif

Flm Strider vec sjellma bileten dhe u nisa


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Dayi
Postuar nė: 13.05.2011, 22:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 160
Antari Nr: 26472
Bashkangjitur: 10.05.2011 Citim (emmy @ 13.05.2011, 16:21)
Harith,Strider,do me shoqeroni ne Vegas(Kazino) smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Fotografi e jashtme

dot shoqeroj une... :hammer

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=9eU7ohu4rjA&feature=fvsr
PM
Top
emmy
Postuar nė: 14.05.2011, 10:23
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (Harith @ 13.05.2011, 23:41)
Me ti mbajt koferat me pare a smil3dbd4daabd491.gif

Flm Strider vec sjellma bileten dhe u nisa

Po normal,per cka tjeter smil3dbd4daabd491.gif


P.s. Dayi,me ty eshte kenaqesi te jesh ne kazino smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
alboholic
Postuar nė: 14.05.2011, 20:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2435
Antari Nr: 17460
Bashkangjitur: 20.09.2008Africa


Somewhere in Etiopia
vetem qe spo qilen fotot qe dua me i nxjer


----------------------------------------
Alboholic 4 ever
41° 10′ 39″ N, 20° 40′ 44″ E
PMMSN
Top
cesc
Postuar nė: 14.05.2011, 21:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Albon,

Fotografi e jashtme

smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Studenti20
Postuar nė: 15.05.2011, 00:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006Cesc-un ketu do ta dergoja. E di se ka shume shume qejf. Eshte ne Londer pra.

Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Studenti20 nė 15.05.2011, 00:23


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
cesc
Postuar nė: 15.05.2011, 00:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (Studenti20 @ 15.05.2011, 01:23)
Cesc-un ketu do ta dergoja. E di se ka shume shume qejf. Eshte ne Londer pra.

Fotografi e jashtme

smil3dbd4e4c2e742.gif

Ti do tet dergoja tek dhoma e press konferencave te Realit - ne nje konference te Mourinhos. smil3dbd4d6422f04.gif

Fotografi e jashtme


P.S Shpresoj qe kujtesa nuk me tradheton dhe me sa me kujtohet ti je nje tifoz i Realit, apo ? Se mos je i Barces ?! smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Studenti20
Postuar nė: 15.05.2011, 00:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006 Citim (cesc @ 15.05.2011, 01:35)
smil3dbd4e4c2e742.gif

Ti do tet dergoja tek dhoma e press konferencave te Realit - ne nje konference te Mourinhos. smil3dbd4d6422f04.gif

Fotografi e jashtme


P.S Shpresoj qe kujtesa nuk me tradheton dhe me sa me kujtohet ti je nje tifoz i Realit, apo ? Se mos je i Barces ?! smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Po po, jam nje fans i vertete i Real Madridit
flm smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
emmy
Postuar nė: 15.05.2011, 10:20
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009edhe uneeeeeeeeeee do vi se e du Murinjon smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 15.05.2011, 10:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009antarin mi mu

Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga MeeLot nė 15.05.2011, 10:43


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio