Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vrasja e MIk-MIk(Bip-Bip)
Harith
Postuar nė: 13.05.2011, 22:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008
http://www.youtube.com/watch?v=WD2Kv_UICnc

+20


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
extrem02
Postuar nė: 13.05.2011, 22:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3259
Antari Nr: 25417
Bashkangjitur: 08.07.2010smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Forca jon jeni ju fuqia juja eshte PDSH
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 14.05.2011, 00:06
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Hahahahaha Harith - shume e bukur kjo! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
ZeroCooL
Postuar nė: 14.05.2011, 00:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Admin
Postime: 1456
Antari Nr: 5
Bashkangjitur: 27.11.2004hahaha, 45 min te te flas per zotin tonė Jehova

Shikojeni dhe kete smil3dbd4e5e7563a.gif .


Ciljeta -
----------------------------------------
Doing nothing is very hard to do ... you never know when you're finished.

Leslie Nielsen
PMUsers Website
Top
AeRtOn
Postuar nė: 16.05.2011, 09:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007 Citim (Harith @ 13.05.2011, 23:44)

http://www.youtube.com/watch?v=WD2Kv_UICnc

+20

heheheheh per koke te plakes ishte gallate..eheeheheh


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 16.05.2011, 23:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
festina
Postuar nė: 20.05.2011, 12:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008E paparaparė deri mė tani smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 20.05.2011, 13:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008 Citim (festina @ 20.05.2011, 13:18)
E paparaparė deri mė tani smil3dbd4daabd491.gif

Ne menyr vertikale dhe horizontale... smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 21.05.2011, 02:28
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008hhahahahahahaha
e pash njehere, por pa ze..... dhe normal, nuk mu duk interesant.
Por kjo ishte fantastike!


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
emmy
Postuar nė: 21.05.2011, 14:02
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (Anubisi-E @ 21.05.2011, 03:28)
hhahahahahahaha
e pash njehere, por pa ze..... dhe normal, nuk mu duk interesant.
Por kjo ishte fantastike!

hahaha,edhe une pa ze,smu duk interesant,kur i dhashe ishte mami ketu afer,kukuuu,mtha chkaaa ndegjonnnnnn a je normal smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 21.05.2011, 20:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Auuuuu
Un nuk e paskna ndegju me ze edhe per kete smu ka dok interesant

Skam qare pa qesh me zoooooooooooooooo smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
qika_babit
Postuar nė: 22.06.2011, 18:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1190
Antari Nr: 22568
Bashkangjitur: 13.06.2009o bip bipi tkput tuj qesh ska ma interesant

wallah kam qesh aq shum deri s akam vjell


----------------------------------------
ich liebe dich tetova................. meine lochka
PM
Top
passed
Postuar nė: 22.06.2011, 21:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011e kam pa..
shum forte... smil3dbd4d4e4c4f2.gif
shum interesante i kajn te gjitha videot kta "ĒMENDINADUBLIM"!

..................
eshte nja per Milloshin...qe mu me duket ma interesante...
shum per te qesh, po edhe per tet knaq

....ne fakt e mbaj mend qysh i vogel qe Sllobodanit i pelqente ***
(e e di se nuk bon me e postau ama di msheli sajte ene de postoj :D
ju qe nuk i duroni banalitetet mos e shikonihttp://www.youtube.com/watch?v=0xw6IFvozI0


Ky postim ėshtė ndryshuar nga passed nė 22.06.2011, 21:29


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio