Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pershendetje
ajlaa
Postuar nė: 29.10.2006, 14:36
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 2927
Bashkangjitur: 25.09.2006Pershendetje dhe nga un student dhe anetar te ketij forumi.

Un jam Ajla jam studente ne USHT.
Jam anetare e re e ketij forumi,dhe shpresoj te kaloj mir ne mesin tuaj.
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 29.10.2006, 23:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje edhe per ty ajlaa mir se erdhe do te kalojm mir smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
Gazetari
Postuar nė: 30.10.2006, 10:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se na vjen aljaa ne forum, te urojme te kalosh kendshem ne mesin tone!
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 30.10.2006, 11:00
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Pershendetje edhe nga une dhe mir se te kalosh ne mesin e Uniformes studentore caste te kendeshme


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Njomza_22
Postuar nė: 30.10.2006, 19:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Tung kolege mir se erdhe ja kalofsh caste te mrekullueshme
PM
Top
velushi
Postuar nė: 31.10.2006, 02:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006tung nga velushi ju pershendes tegjithve

PM
Top
ajla
Postuar nė: 31.10.2006, 13:30
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 648
Bashkangjitur: 03.04.2006selam pershendetej per gjith stafin DTUDENTI
kalofshit mir tung tung
PM
Top
sinperwolf
Postuar nė: 31.10.2006, 13:55
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 19
Antari Nr: 3419
Bashkangjitur: 17.10.2006Pershendetje dhe kenaquni ne mesin tone!!!!!!
PM
Top
ajlaa
Postuar nė: 01.11.2006, 17:48
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 2927
Bashkangjitur: 25.09.2006Pershendetje
JU FALIMENDEROJ TE GJITHVE PER MIRKPRITJEN
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio